Koks moterų apatinis trikotažas vyrams patinka labiausiai?

Išsirinkti tinkamą apatinį trikotažą ne taip ir paprasta: dėmesį atkreipti reikia ne tik į kokybę ar formas, pabrėžiančias figūros privalumus, bet ir į tai, ar vilkėdama apatinius seksualiai atrodysi savo partneriui. Pastarasis faktorius – kone sunkiausias uždavinys, todėl COSMO klausė vyrukų, koks moters apatinis trikotažas juos žavi labiausiai ir koks atstumia?

TAIP PAT SKAITYK: Ką apie tave išduoda tavo apatinio trikotažo spalva?

Deivydas, 27m.: Man asmeniškai įtinka dauguma skirtingų apatinių, kuriuos vilki merginos, bet su viena sąlyga... Tai būtinai apatiniai, pabrėžiantys užpakaliuko apvalumus, juk tai yra gražiausia moters kūno dalis, o efektyviausiai šortukai iki pusės, veikia vidutinio dydžio. Stringai retai pabrėžia linijas.

Tomas, 23m.: Manau, kad moters apatinis trikotažas turėtų būti neperspaustas, solidus, klasikinis, toks, kuris leistų vyro fantazijai veikti. Pavyzdžiui, juodos spalvos, baltos, pilkos, purpurinės. Apatinė dalis turėtų būti ne stringai, bet tokios „šortukų tipo“ kelnaitės. O liemenėlės, žinoma, patogiausios yra atsisegančios iš priekio!

Aleksas, 25m.: Man labiausiai patinka, kai mergina vilki juodos arba raudonos spalvos apatinius, ypač šortukus... Tačiau ar pasirinktas apatinis trikotažas tiks, priklauso nuo progos ir ryto/ vakaro.

Andrius, 28m.: Vasarą geriausiai atrodo šviesus, ryškus apatinis trikotažas, jokiu būdu ne juodas. Nepatinka, kai merginos vilki stringus.

Gytis, 25m.: Man visada patiko ir patiks šortukai! Bet mylimai damai viskas tinka.

Tadas, 24 m.: Aukso viduriukas tarp stringų ir šeimyninių kelnaičių. O liemenukas tai, manau, kad nuo krūtinės priklauso. Aišku, jei krūtinė sukelta, tai vakare vyrukas gali būti nemaloniai nustebintas.

Kasparas, 30m.: Nepatinka rėkiančios raudonos ar elektrinės spalvos merginos apatinis trikotažas. Taip pat liemenėlės su „tūrio priedais“.

TAIP PAT SKAITYK: Apatinio trikotažo mados: nėriniai ir retro stilius (foto)

Martynas, 24m.: Moters apatinis trikotažas turi būti „su idėja“. Ar tai truputį nėriniuotas, ar tai koks kaspinėlis prisiūtas. Bet tuo pačiu ir lengvas, elegantiškas, pabrėžiantį moters trapumą.

Mindaugas, 29m.: Man patinka, kai mergina vilki juodos ar raudonos spalvos apatinius. Kelnaitės – šiek tiek atviros, tačiau ne stringai, o liemenėlė – be pakietinimų.

Karolis, 19m.: Koks apatinis trikotažas atrodys gerai, priklauso nuo to, kaip moteris sudėta. Man labai patinka juodi apatiniai ir, žinoma, šortukai!

Giedrius, 30m.: Negražiai atrodo stringai su šniūreliu – visiškai neparyškina formų. Nėriniuoti trumpučiai šortukai atrodo labai seksualiai. Beje, man nepatinka persišviečiantys apatiniai.

Donatas, 27m.: Man svarbiausia, kad merginos apatinis trikotažas atrodytų tvarkingai, nesuplyšęs, nenudriskęs ir tiesiog būtų aukštos kokybės gaminys.

Laurynas, 27m.: Gražu viskas, tik ne stringai...

Paulius, 23m.: Man patinka paprasti, be „kvarbatkų“ merginos apatiniai, geriausiai – juodos spalvos, gamtos žalumo ar mėlynumo. Ryškios sintetinės spalvos – ne ne ne! Idealiai atrodo kelnaitės – šortukai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis