Kaip teisingai riesti blakstienas?

Tam, kad sukurtum kerintį žvilgsnį, nepakanka vokų šešėlių, šlapio akių kontūro ir blakstienų tušo. Blakstienų rietimo žnyplės ˜– puiki pagalbine priemonė, ypač toms, kurios blakstienų ilgiu pasigirti, deja, negali. Taigi, kaip teisingai jas naudoti, kad efektas būtų toks, kokio tikiesi?

TAIP PAT SKAITYK: Makiažo tendencija – ryškios spalvos blakstienų tušas

Riesti blakstienas, žinoma, reikia prieš darant makiažą ar jį nuvalius: blakstienos turi būti švarios ir sausos, kitaip yra tikimybė jas pažeisti. Tolimesnė eiga:

1. Pirmiausiai šiek tiek pašildyk blakstienų rietimo žnyples plaukų džiovintuvu – plaukas nuo šilumos bus paklusnesnis. Tuomet pravertas žnyples dėk prie pat viršutinių blakstienų augimo linijos, tačiau neliečiant pačio voko.

2. Švelniai suspausk blakstienų rietimo žnyples taip, kad žnyplių viršus atsiremtų į viršutinio voko raukšlelę – įdubimą ir palaikyk porą sekundžių.

3. Veiksmą kartok kelis kartus po kelias ir, šiukštu, smarkiai nespausk žnyplių, kitaip rezultatas bus, toli gražu, ne toks, kokio norėjai: matysis rietimo linija, todėl blakstienos atrodys nenatūraliai užriestos.
Jei tavo blakstienos ilgos, tuomet žnypleles suspausk kiek toliau nuo jų augimo linijos.

4. Galiausiai blakstienas padažyk tušu, tačiau šis turėtų būti tirštesnis ir sausesnis tam, kad užriestos blakstienos neprarastų savo formos.

TAIP PAT SKAITYK: Grožio receptai, kuriuos lengva išbandyti namuose

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis