Prieš ir po: ekstremalūs Dalios pasikeitimai su COSMO (video)

COSMO skaitytoja Dalia (23m.) pasiryžo ekstremaliems grožio pokyčiams, kuriuos įgyvendino grožio salono „My Studio“ ekspertai: plaukų stilistas ir kirpimo meistras Mikhail Kodesnikov ir vizažistė Lina Mickevičiūtė. Ilgą laiką Dalios Vaitkutės puoselėtą romantikės įvaizdį pakeitė šiuolaikiškos madistės stilius.

Dalia, nusprendusi pakeisti savo gyvenimą, pasiryžo keisti ir savo įvaizdį, kurį patikėjo COSMO ir grožio specialistams. Kirpimo meistras ir plaukų stilistas Mikhailas, siekdamas išryškinti merginos veido bruožus, išrinko Kare tipo šukuoseną ir plaukus dažė keliomis spalvomis. Galutinis rezultatas – jūsų teismui:

Grožio pokyčių herojė sakė, kad iki šiol neteko tiek daug plaukų nukirpti ar kardinaliai keisti jų spalvos, todėl prieš sėdant į kirpimo meistro kėdę buvo kiek nedrąsu.

Tačiau Dalia patikina, jog po kelių valandų negalėjo patikėti tuo, ką mato veidrodyje: „Po kelių minučių žiūrėjimo į save pamaniau, kad taip atrodžiau visuomet. Na, ar bent jau turėjau atrodyti. Net pamiršau, kokį vaizdą veidrodyje kasdien regėdavau iki šiol. Dabar nesuprantu, kodėl taip jaudinausi prieš pasikeitimus, nes rezultatas nerealiai nustebino... Žinoma, gerąja prasme! Beje, vizažistės dėka atradau dar vieną naujovę – pasirodo, man labai tinka žalia spalva!“.

Stilistė – Vaidilė Vasiliauskaitė;

Fotografas – Gytis Vidžiūnas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis