Kaip pasidaryti vakarinį makiažą? (foto)

Besiruošdamos į vakarėlį merginos visuomet renkasi kur kas ryškesnį makiažą nei įprastai – juk kiekviena nori būti pati gražiausia! Jei pačiai vakarinį makiažą pasidaryti iki šiol buvo kiek sudėtinga, sek vizažistės patarimus: žingsnis po žingsnio ir vakarinei išeigai jau būsi pasiruošusi.

Pagal savo veido odos toną pasirink kreminę pudrą ir tepk tolygiai paskirstydama taip, kad neliktų pavienių ryškesnių dėmių. Odos nelygumus ar spuogelius paslėpk naudodama maskuoklį.
O, kadangi vasaros sezonu veidas kur kas greičiau ima blizgėti, veidą padenk biria pudra.

TAIP PAT SKAITYK: Prieš ir po: ekstremalūs Dalios pasikeitimai su COSMO (video)

Atsižvelgdama į natūralią savo plaukų spalvą pasirink antakių pieštuko atspalvį ir paryškink antakius. Gali šiek tiek pakoreguoti jų formą – dabar storesni antakiai ypač „ant bangos“.
Metas dažyti akių vokus: kaip pagrindinę spalvą tepk kūno ar smėlio spalvos šešėlius, o nuo akiduobės linijos, prasidedančios prie vidinių akių kampučių, link išorinių akių kampų sodrios spalvos šešėliais piešk liniją(tai lygiai atlikti padės specialus teptukas su šereliais).

Priklausomai nuo aprangos, kurią žadi vilkėti, tonų, pasirink dar vieną tamsų atspalvį (pvz.: violetinį, rusvą ar pan.) ir juo retušuok tamsią liniją.

TAIP PAT SKAITYK: Prieš ir po: makiažas brunetėms (foto)

Dabar skystu juodu kontūru arba pieštuku pravesk viršutinius vokus, paryškindama blakstienų augimo liniją, o blakstienas padažyk tušu.
Tuomet lengvai paryškink skruostikaulius rusvais, o, jei esi labai įdegusi, bronziniais skaistalais. Tikslią skruostikaulių liniją pastebėti pavyks įtraukus skruostus.
Pasidažiusi lūpų blizgiu ar neiššaukiančios spalvos lūpų dažais gali drąsiai keliauti į vakarėlį!

Fotografas – Gytis Vidžiūnas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis