Pasidaryk šukuoseną per kelias minutes! (foto)

Skubi į vakarėlį, susitikimą ar darbą? Neturi laiko kruopščiai pinti plaukus, o paleisti verčia jaustis nepatogiai? Panaudojusi plaukų juostelę ar paprastą dirželį, gali pasidaryti dailią šukuoseną tik per kelias minutes.

TAIP PAT SKAITYK: Susipink kaip Nicole Scherzinger (foto)

Pasileidusi plaukus ant galvos užsirišk pasirinktą dirželį ar užsidėk juostelę taip, kad šis priekyje būtų vidury kaktos, o gale greta kaklo arba per galvos vidurį – priklausomai nuo to, kaip auštai nori plaukus susirišti.

Tuomet, pradėdama nuo šonų, iš kiekvienos pusės imk po plaukų sruogą, ją susuk į vieną pusę ir užvyniok ant juostelės. Sruogos galą užkišk taip, kad sruogelė laikytųsi arba paslėpdama už dirželio/ juostos pritvirtink smeigtuku.

Kai šonuose plaukus būsi pritvirtinusi, veiksmą kartok imdama vis naujas ir storesnes plaukų sruogas: pirmiausiai ant juostelės užsuk viršutinius plaukus, tuomet gerai iššukuok likusius plaukus iš apačios ir susukusi jas užvyniok ant jau pritvirtintų plaukų viršaus.

TAIP PAT SKAITYK: Ką daryti, jei plaukai šiaušiasi? Atsako V. Gigevič

Galiausiai plaukus gausiai supurkšk laku. Jei turi daugiau laisvo laiko ir nori, kad šukuosena būtų įmantresnė, tuomet ant dirželio vyti gali ne susuktas plaukų sruogas, o supintas kaseles. Tam, kad šios neišsileistų, reikės galiukus suvelti ir supurkšti plaukų laku ir tvirčiau prisegti plaukų smeigtukais.

Nuotraukos: www.pinterest.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis