Nupiešti antakiai – ką apie juos mano vyrai?

Dažydamos lūpas, akių vokus, naudodamos skaistalus ir kitas makiažo priemones, stengiamės išryškinti gražiausius veido bruožus. Antakių formavimas ir ryškinimas atliekamas dažniausiai dėl tos pačios priežasties. Tačiau, jei antakių koregavimo įgūdžių neturi, tuomet rezultatas gali būti ne koks – šie atrodys tarsi nupiešti iš naujo. COSMO teiraujasi vyrų, ką gi jie mano apie antakių ryškinimą ir „piešimą“? Ar tai reikalinga? Ir ar tikrai gražu?

Justas, 23 m.: Visų pirma, jei jau piešiat antakius, pasistenkit nusipiešt taip, kad to niekas nepastebėtų! Pamačius merginą su nupieštais antakiais, kyla dvi mintys: arba ji vargše ir padarė tai dėl kažkokios ligos (jai nuslinko antakiai ar reikėjo juos nuskusti) arba ji visiškai nesupranta, ką mėgsta vyrai. Dažniausiai (tik tuomet, kai antakiai nupiešti akivaizdžiai) ima juokas. Žmogus su „Angry birds“ antakiais atrodo tikrai juokingai.

Gytis, 36 m.: Jei jie atrodo natūraliai ir dera prie bendros veido kompozicijos, kodėl gi ne. Bet aš esu natūralumo šalininkas, ir man labiau patinka žinoti, kad tai tikra, o ne dirbtina. Arba tai turi atrodyti labai tikroviškai. Nes kai pastorina antakius kaip Pikaso su storu teptuku ir atrodo kaip Arlekinas, tada man nelabai patinka. Bet, jei sugeba tai padaryti subtiliai, kad net įgudusi akis nepastebėtų, tuomet gerai. Žodžiu, jei esate makiažo deivė, darykitės. Bet jei Dievas pašykštėjo skonio ir sugebėjimų, geriau nereikia.

TAIP PAT SKAITYK: 10 moters grožio klaidų pagal vyrus

Mindaugas, 28m. : Man tokios moterys sukelia juoką, aš net imu kartu esantiems draugams į jas rodyti. Kaimo mokyklos, kurioje mokiausi, pradinių klasių mokytoja mėgdavo puoštis, karolius dėdavosi. Tačiau juokingiausias dalykas buvo išpiešti antakiai. Man tai primena animacinių filmų herojus. Nesuprantu tikslo – nejau nė vienas plaukas neauga? Geriau turėti mažai, bet juos tik šiek tiek paryškinti, negu visai išsipešioti ir išsipiešti. Man, kaip vyrui, tai nesuprantama. Aišku, man lengva kalbėti, nes pas mane auga daugiau nei rekėtų.

Kęstutis, 32 m.: Man gražu, kai tinkamai padaryta – na kaip ir visos kitos makiažo detalės. Tuomet ir atrodo, kad taip turėjo būti.

Julius, 24 m.: Tai, kad nusipieši antakius, dar nereiškia, kad pabrėši savo akis ir veido kontūrus. Jeigu moki spalvinti, tai nereikia to demonstruoti ant savo kūno. Šiaip stori ir ryškūs nupiešti antakiai primena pagyvenusio, pavargusio, iš gūdaus miško išlindusio vyro atvaizdą.

Tomas, 23 m.: Ką nūdienos vyrai mano – nežinau. Bet man šita idėja apgailėtina. Visiškai nenatūralu. Kita vertus, gal čia kažkam išsigelbėjimas nuo, sakykime, antakių netekties... Tuomet suprantu. Bet, kai moteris, ir dar graži, ateina su keturiais: tikraisiais ir dirbtiniais (pieštais) antakiais, tuomet mano akys tikra nekrypsta jos link.

Edvardas, 28 m.: Mums, vyrams, nupiešti moterų antakiai, yra maždaug kaip jums, moterims, vasaros metu vyrai su pilkais sandalais ir ilgom juodom frotinėm kojinėm!

Gytis, 24 m.: Apie pieštus antakius, kaip ir likusias 100 moteriškų procedūrų, manau, kad svarbiausia išlaikyti balansą. Harmoningai/ skoningai atrodanti dama visuomet bus žavi, priešingai nei tai, kai pirmiausia pastebi du „bumerangus“ ir tik po to – jų savininkę. Manau, kad esmė yra ne juodume, siaurume (netgi ne antakių nebuvime), o tame, kaip viskas yra sukomponuota ir pateikta.

Arnas, 25 m.: Jei gerai įsivaizduoju visą situaciją ir procedūrą, tai man būtų labai liūdna rytais, kai mano mergina pieštų naujus antakius, net jei jie šimtą kartų merginą išgražintų. Kažkaip... Nesuvokiamas man šis dalykas

Vilius, 27 m.: Pagalvojęs apie tai, iš karto prisimenu cirką. Tą spalvotaveidį klouną. Man tai labai negražu. Laukiu, kada vyrai pradės ūsus ar barzdas paišytis...

Šarūnas, 23 m.: Mano nuomone, nupiešti moters antakiai yra labai nenatūralu, atrodo kvailai ir stebėtinai mažina moters patrauklumą, seksualumą, o tuo pačiu tiesiog atstumia vyrišką lytį nuo savęs.

TAIP PAT SKAITYK: Ką vyrai mano apie mažą krūtinę ir ją pakeliančias liemenėles?

Aleksas, 25 m.: Manau, kad tokie antakiai grožio neprideda. Iš viso, kuo daugiau natūralumo veide – tuo gražiau, o tie antakiai man kaip namukai atrodo. Labiau juokinga nei gražu.

Tomas, 26 m.: Tai atrodo labiau baisiai, kadangi tokios merginos dažniausiai dar ir linkusios į kitas savęs deformavimo formas, bent kiek esu matęs. Tai gan savotišką įspūdį susidariau... Bet viską griaunantis faktorius yra merginos grožis: gražiam žmogui viskas tinka. Aš esu už pieštus antakius, tik padarykit, kad tai gražiai atrodytų, o ne tik „atleistų“ nuo antakių pešiojimo.

Karolis, 23 m.: Nežinau, kaip kitiems vyrams, bet man nepatinka. Matai ir supranti, kad tai yra netikra. Aišku, vyrams kartais yra gražu, bet tuo atveju, kai sunku suprasti, kad jie nupiešti. Bet čia jau menas, o tai yra pagirtina. Galų gale, patarčiau jų kartšligiškai nepešioti, kad paskui nereiktų paišyti. Ir laiko bus sutaupyta ir, žinoma, mergina atrodys gražiau.

Gytis, 24 m.: Tiesą sakant, kol nepastebiu, kad kažkas padaryta (tarkim pudra pasitepus ar panašiai), tai iki tol viskas atrodo gerai. O aš dažniausiai tokių dalykų nepastebiu. Man iš viso joks makiažas nepatinka, taigi aš ir prieš dažytus antakius.

Marius, 27m.: Vajė... Man tai pats baisiausias dalykas. Tokie antakiai asocijuojasi man tik su bobutėmis, kurios jau neturi jų, todėl piešia.

Simonas, 22m.: Hmm... Aš labiau esu uz gražiai išpešiotus antakius. Šiaip patinka, kai išpešiota būna minimaliai (natūralistas aš), o piešti jaunai merginai antakius, tai manau, yra nesąmonė.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis