Kaip dailiai ir greitai susirišti plaukus?

Viena pagrindinių šukuosenų tendencijų šiais metais – kaselių pynimas. Klasikinė kasa taip pat laikoma ne mažiau madingu plaukų pynimo būdu nei puošniai atrodančios ir įmantriai supintomis kaselėmis puoštos šukuosenos. Paprasta kasa atrodo ne tik tvarkingai, dailiai, bet ir stilingai, o skubant tai – greičiausias ir patogiausias susirišti plaukus.

Sušukuok plaukus į vieną šoną ir surišk uodegėlę su plona plaukų spalvos gumele. Tuomet iš surištų plaukų atskirt ploną sruogą, ir ją suskirsčiusi į tris dalis pink ploną kaselę. Kaselės galiuką surišk plaukų spalvos siūleliu, plona gumele arba galiukus suvelk ir supurkšk plaukų lauku, kad neišsileistų.

TAIP PAT SKAITYK: Pasidaryk šukuoseną per kelias minutes! (foto)

Tuomet iš uodegėlės atskirk dar vieną plaukų sruogą ir ją apvyniok aplink gumelę, kuria surišai visus plaukus. Šią sruogą gali užkišti už gumelės arba, porą kartų aplink ją apvyniojusi, likusią sruogos dalį suimti su likusiais plaukais, kadangi dabar šiuos teks supinti į kasą.
Suskirstyk visus plaukus į tris dalis, ploną kasą suimdama į vieną stambią plaukų sruogą. Pink kasą ir galiausiai surišk ją dar viena plaukų spalvos gumele.

Tuomet kasos „širdeles“, tiksliau, kiekvieną sruogą šukų smailiu galiuku ištempk į išorę – taip atrodys kur kas gražiau, o supintų sruogų išpešiojimas dar ir pastorins kasą.
Jei klasikinė kasa atrodo nuobodžiai, gali išmėginti atvirkščią kasos pynimą: sruogeles dėti vieną ant kitos reikės atvirkštiniu būdu – jas keliant ne į išorę, o vidinę kasos pusę.
Beje, puikiai atrodysi kasą jau išpešiotomis sruogelėmis susukusi į kuodą ir pritvirtinusi plaukus kuodiniais plaukų spalvos smeigtukais.

Fotografas – Gytis Vidžiūnas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis