Sutaupyk laiko ir pinigų: kūno losjonas, naudojamas duše

Ar ir tu esi iš tų, kurios savo oda rūpinasi priešokiais – kai jau reikia? O gal turi sąrašėlį dalykų, kuriuos atidėlioji paskutinei minutei?

Pavyzdžiui, dauguma merginų nelabai mėgsta depiliacijos procedūras. Jei būtų kas nors akylesnis, plaukelių ataugimo stadiją sugebėtų įvertinti pagal aprangą:
* jei sijonai virš kelių, o blauzdos blizga - jokių abejonių, depiliacijos procedūra atlikta neseniai,
* bridžiai, ilgesnis sijonas, gal net tamprės - vadinasi spygliukai jau ima nervinti,
* plačios lininės kelnės, džinsai arba ilgas sijonas - sveikas, epiliatoriau, šliekis prie tavęs visai nesiilginčių kojų.

Ko dar nemėgsti? Veido kaukių, kai turi užsidėti storą sluoksnį medaus arba kokių agurkėlių (ne raugintų, žalių)? Iš tiesų, reikia turėti kantrybės, kad gulėtum ir spoksotum į lubas. Tada jau geriau svareliai į rankas ir stiprini rankas bei krūtinės raumenis. Nelengva gulėti ir nieko neveikti!

Tačiau bene vienas tingiausių dalykų - po vonios išsitepti kūno losjonu. Pfff. Išeini tokia tyra, švari, kaip avytė pridavusi vilną ir susisupusi į rankšluostį, o čia kambaryje išsivyniok, išsitepliok, palauk, kol susigers. Kaip vyrai pasakytų: „Na va, nusiprausei ir vėl murziniesi".

Užtat apsidžiaugsi, parduotuvėje radusi naują daikčiuką - NIVEA kūno losjoną, kuris naudojamas tiesiog duše. Ir nereikia nusiprausus ir nusausinus odą vėl kažką ant jos teptis. Naujovės kūrėjai tikina, jog naudojant kūno losjoną duše, per metus galima sutaupyti iki 24 valandų! Ką jūs norite, seserys mielosios, tai juk visa para, ne kokios kelios minutės.

NIVEA IN-SHOWER kūno losjonas skirtas toms, kurios nemėgsta tepliotis ir laukti, kol tas losjonas įsigers į kūną. Pasirodo, jis naudojamas tiesiog duše ant drėgnos, nupraustos odos. Nuskalauk ir mėgaukis švelnios šilkinės odos pojūčiu dar prieš išeidama iš dušo. Be to, gali iš karto ir rengtis, nereikia laukti, kol oda nebebus riebi.

Kaip naudoti? Užtenka 4 žingsnelių:

1 - išsitrink dušo žele ir nusiprausk po srove.
2 - dar stovėdama duše, ant drėgnos, nupraustos odos užsitepk NIVEA IN-SHOWER kūno losjono - jis veikia kaip kondicionierius, maloniai ir greitai drėkina odą.
3 - vėl lįsk po dušo srove ir save lengvai nuskalauk.
4 - nusausink odą rankšluosčiu (ne trindama, o švelniai priglausdama) ir gali rengtis.

Švarinimosi ir gražinimosi procedūra baigta! O paskui tik lieka džiaugtis švelnia oda, maloniu lengvumo ir lygumo pojūčiu. Argi ne fantastika?

Užsakymo nr.: PT_61955273

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis