Kaip pasidaryti išskirtinį makiažą per kelias minutes?

Jei esi pakviesta į teminį vakarėlį ir nori išskirtinio makiažo, neprivalai dieną iš dienos praktikuotis prieš veidrodį arba ieškoti profesionalios vizažistės kontaktų. Šioje situacijoje gali išsiversti įsigijusi makiažo lipdukus, skirtus tiek lūpoms, tiek akių vokams ar nagučiams. Kitaip tariant – makiažą gali užsilipdyti!

TAIP PAT SKAITYK: 6 žingsniai, kaip profesionaliai šešėliais dažyti vokus

Lūpų dažus, akių kontūrą, vokų šešėlius ar netgi ryškius antakius imituojančius aplikatorius dauguma moterų vertina dviprasmiškai. Tačiau faktas vienas – vos pasirodžius makiažo lipdukams, apie juos žinojo kiekviena su dekoratyvine kosmetika kasdien susidurianti mergina, kadangi tai nereikalauja beveik jokių įgūdžių ir nereikalauja tiek laiko, kainuoja ne tiek ir daug kiek įprastai užtrunkama dažantis kosmetikos priemonėmis.

Jei tau iki šiol apie tokias ekscentriško makiažo priemones girdėti ar bent jau jų išmėginti neteko, turbūt iškilo nemažai klausimų: kaip lipdukus taikyti? Kiek ilgai lipdukai išsilaiko ir kaip juos nuimti? Viskas gana paprasta:

* svarbiausias momentas, naudojant tiek lūpų dažų imitaciją, tiek akių kontūro ar šešėlių lipdukus, yra kruopštus priklijavimas. Lipdukai esti tobulų formų, todėl juos klijuoti reikia atidžiai taikant prie blakstienų ar lūpų kontūro linijų.

TAIP PAT SKAITYK: 5 patarimai tvarkingam manikiūrui

* Jei tavo akys nedidelės, gali būti, jog akių kontūro ar šešėlių lipdukai tau bus per ilgi ir atrodytų itin dramatiškai. Pakuotėse aplikatoriai dažniausiai būna kelių skirtingų dydžių ir formų, tačiau, jei nė vienas iš jų tau netinka, tuomet šiek tiek apkirpk smulkiomis žirklutėmis.

* Žinoma, lipdukus taikyti reikia ant švariai nuvalytų veido vietų – jei oda bus riebi ar lūpos drėgnos, tuomet prilipdyti aplikatorius bus sudėtinga, o ir laikysis šie kur kas trumpiau nei gamintojų nurodytas lako tarpas.

* Taip pat, prieš klijuodama vieną lipdukų, kosmetiniu krapštuku sudrėkink jį tam, kad būtų lankstesnis, plastiškesnis ir lengviau prisitaikytų prie akies ar lūpų formos.

* Aplikatorius prilips geriau ir laikysis ilgiau, jei, švelniai jį prispaudusi, kelioliką sekundžių lengvai braukysi kosmetiniu krapštuku.

* Makiažo lipdukai dažniausiai nusiima paprastai – „rankiniu“ būdu, arba lengvai nusivalo naudojant makiažo valiklį arba aliejų. Šis laikinas makiažas išsilaiko nuo 5 iki 16 valandų, priklausomai nuo gamintojų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis