Ką daryti ir ko ne, kad plaukai išliktų purūs?

Sukritę ar greitai susiriebaluojantys plaukai vasarą – itin erzinanti problema. Regis, ryte plovei plaukus, žiūrėk, įdienojus šie atrodo tarsi visą dieną būtum dėvėjusi kepurę. Taigi, ką daryti, kad plaukai išliktų purūs?

TAIP PAT SKAITYK: Patarimai norinčioms ilgų ir gražių plaukų

1. Jei esi įpratusi plaukus trinkti prieš miegą, jų nedžiovink ir nesurišk gumele. Prieš eidama miegoti, pagalvę uždenk rankšluosčiu, kad ši nesušlaptų, ir eik ilsėtis. Jei ryte plaukai „žiūri“ į skirtingas puses, tiesiog kelis kartus perbrauk per juos drėgnomis šukomis.

2. Plaudama plaukus visuomet naudok kondicionierių, tačiau nepamiršk, kad šį tepti reikia ne per visą plaukų ilgį: tik nuo vidurio iki galiukų. Jei kondicionieriumi ištrinksi plaukus nuo šaknų, tuomet šie greitai sukris, priglus ir atrodys, toli gražu, ne purūs. Beje, po kondicionieriaus plaukus reikia itin gerai išskalauti.

3. Išmėgink dilgėlių nuovirą – šis suteiks plaukams purumo, kadangi pašiauš plaukų žvynelius. Užpilk verdančiu vandeniu dilgeles ir palaikyk pusvalandį. Galiausiai, atvėsusį nuovirą įtrink į plaukus. Beje, šis receptas tinka ir siekiant sustabdyti plaukų slinkimą.

4. Dauguma skubančių merginų turi blogą įprotį: drėgnus plaukus gręžia, smarkiai trina rankšluosčiu ir mėgina išdžiovinti karštu oru itin greitai. Tokiu būdu plaukai ne tik susiploja, bet ir yra pažeidžiami.

TAIP PAT SKAITYK: Svarbiausios taisyklės dažant plaukus namuose

5. Jei tavo plaukai ploni ir apimties bei purumo efektą natūraliu būdu išgauti labai sudėtinga, tuomet gali naudoti specialias putas: įtrinkusi jas į plaukus, džiovintuvu plaukus džiovink iš apačios. Beje, jei susuksi plaukus stambiais suktukais ir po tam tikro laiko tarpo juos iššukuosi, šie taip pat atrodys kur kas puresni.

6. Nors velti plaukų nepatartina, tačiau minkštu vėlimo šepečiu tai padaryti gali, jei nėra kitos išeities. Tačiau, vietoje to, geriau paprašyk savo kirpėjo taip iškarpyti plaukus, kad kiekvieną dieną tereikėtų šiuos atidžiai išdžiovinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis