Priežiūros atmintinė tavo lūpų grožiui

Lūpų oda itin jautri ir plona: turbūt pastebėjai, kaip ją veikia permainingas oras, saulės vonios ar ilgi, malonūs bučiniai. Todėl lūpoms reikia skirti ne mažiau dėmesio nei visai likusiai veido odai. Taigi, kaip prižiūrėti lūpas ir odą aplink jas, kad kiekvieną dieną galėtum džiaugtis dar gražesne šypsena?

TAIP PAT SKAITYK: Kaip vizualiai pastorinti lūpas? Atsako vizažistė R. Paukštė

* Lūpų sausėjimas karštomis vasaros dienoms – ypač aktuali problema. Jokia naujiena, kad jas reguliariai drėkinti ir bet kokiu metų laiku: kasdien prieš miegą patepk jas specialiu vazelinu ar augaliniu aliejumi.

* Jei esi pratusi dažnai naudoti lūpų dažus, tuomet, greičiausiai, dažnai užkliūva šerpetojanti lūpų oda. Kad tai daugiau nebeerzintų, kas antrą dieną lūpas pamasažuok minkštu sudrėkintu dantų šepetėliu – taip pašalinsi negyvas lūpų odos ląsteles ir suaktyvinsi kraujotaką kraujotaką. Beje, teigiamai lūpų odos sluoksnius ir kraujotaką gali pagerinti masažuodama ir pirštų galiukais.

* Keliaudama degintis ar į miestą pasivaikščioti, būtinai naudok lūpų priežiūros priemones su SPF filtrais. Kadangi lūpų oda itin plona, UV spinduliai gali jas paveikti labai greitai.

TAIP PAT SKAITYK: 6 žingsniai, kaip profesionaliai šešėliais dažyti vokus

* Jei lūpos vis viena sausėja ir kankina skaudūs įtrūkimai, atradusi laisvo laiko pasidaryk kaukę: į indelį įlašink 2 – 3 lašus citrinų sulčių, tiek pat augalinio aliejaus, taip pat įdėk šaukštelį grietinės. Viską išmaišiusi užtepusi ant lūpų palaikyk košelę iki dvidešimties minučių. Beje, jas gali patepti ir medumi, o nuoplauti lūpas reikėtų po 15 minučių.

* Vėjuotą dieną lauke nederėtų laižyti lūpų, kad ir kokios bebūtų sausos. Dėl to visuomet su savimi turėk lūpų balzamą, kurio sudėtyje būtų taukmedžio, alijošiaus ar šaltalankio ekstraktais bei vitaminais A, E.

* Jei jauti, kad naudojami lūpų dažai tarsi traukia odą, tuomet derėtų šią priemonę pakeisti kitu lūpdažiu.

* Tuo atveju, kai po intensyvios priežiūros lūpų būklė negerėja, tuomet reikėtų susirūpinti ar tavo organizmui netrūksta skysčių bei vitamino B.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis