Lemtingos grožio rutinos klaidos

Tobulumui ribų nėra. Šis posakis tinka ir visiems grožio ritualams. Štai kaip turėtum juos pakoreguoti, kad žengtum dar vieną didelį žingsnį nepriekaištingo įvaizdžio link.

Makiažo klystkeliai mieste

Mesk! Įprotį gausiai užtepti kreminės pudros vienoje vietoje ir iš ten išsklaidyti per visą veidą.
Įprask! Patrink kelis kreminės pudros lašus tarp pirštų ir tepk veidą tarsi įprastu kremu. Taip oda atrodys natūraliau. Kai užtepi didelį pudros kiekį vienoje vietoje, ji spėja kiek sutvirtėti, kol ją išskirstai po visą veidą,

Mesk! Įprotį bronzanto tepti tiesiai ant kreminės pudros.
Įprask! Kreminę pudrą sutvirtinti permatoma biriąja ar kompaktine pudra ir tik tada tepti bronzanto. Permatoma pudra sutvirtina kreminę, be to, neleidžia nutekėti ir bronzantui.

Mesk! Bandymus maskuoti riebią odą kompaktinės pudros sluoksniu.
Įprask! Naudoti specialių prakaitą bei riebalus sugeriantį popierių. Pudros reikia tepti tik ploną sluoksnį, nes kuo daugiau jos tepsi, tuo labiau ryškės poros, oda atrodys nelygi ir nenatūrali.

Mesk! Įprotį makiažo valiklį trinti į odą lyg muilą.
Įprask! Suvilgyti vatos gabalėlį makiažo valikliu, palaikyti kelias sekundes ant veido ir tik tada švelniai nuvalyti. Įsigėręs į odą valiklis greičiau suardo makiažo ir nešvarumų likučius. Intensyviai šveisdama tikrai geriau veido nenuvalysi, tik sudirginsi odą.

Mesk! Bandymus nubyrėjusį tušą valyti servetėle ar makiažo valikliu.
Įprask! Naudoti ausų krapštukus. Jais pašalinsi tik tušą, kreminė pudra ar maskuoklis liks nepaliesti. Jei vis dėlto netyčia ir juos nutrintum, patepk pudra piršto galiuką ir švelniai tapšnok reikiamą vietą, kol atrodys kaip visas veidas.

Mesk! Įprotį palikti tarpą tarp akių kontūro ir blakstienų.
Įprask! Akių kontūrą brėžti kuo arčiau blakstienų. Taip, kad tarp jų ir jo neliktų nė tarpelio. Jei kontūrą brėši pieštuko šonu, bet ne galiuku, linija bus lygesnė bei tiesesnė.

Mesk! Įprotį taip tepti skaistalus bei šešėlius, kad būtų matomi jų kraštai.
Įprask! Užtepusi skaistalų ar šešėlių visada patrinti jų kraštus, kad nebūtų matyti aiškios linijos tarp jų ir likusios odos.

Mesk! Užsispyrimą odos problemas spręsti vien pudra.
Įprask! Šalinti problemą (spuogelius, raukšleles ir pigmentines dėmes), užuot maskavusi ją storu pudros sluoksniu. Tai tik keleriais metais pasendina.

Mesk! Naudoti nešvarius šepetėlius ir aplikatorius.
Įprask! Naudoti vienkartinius aplikatorius arba reguliariai plauti šepetėlius. O dar geriau – tepti makiažą pirštų galiukų pagalvėlėmis.

Mesk! Veidą tepti vien kremine pudra.
Įprask! T zoną lengvai padengti matine pudra, skruostus tepti švytėjimo teikiančia priemone. Tekstūrų skirtumas pabrėš veido reljefą, oda atrodys natūraliau.

Mesk! Įprotį brūkšelėti per lūpas dažais, ir tiek.
Įprask! Įkišti į burną pirštą, apglėbti jį nudažytomis lūpomis, o tada švelniai ištraukti. Šitaip nuvalysi pigmento perteklių ir nebeištepsi dažais dantų.

Mesk! Norą tepti kuo storesnį pirmą nagų lako sluoksnį.
Įprask! Tepti du plonus nagų lako sluoksnius. Vienas storas sušoks gumulėliais, nubėgs... Žodžiu, atrodys tikrai nekaip.

Nereikalingos pastangos paplūdimyje

Mesk! Naudoti įprastą kreminę pudrą. Ji pernelyg matoma, be to, karštyje greitai nuvarvės. Venk ir kompaktinės ar birios pudros – pradėjus prakaituoti ji atrodys kaip purvas.
Įprask! Teptis atspalvį teikiančia vandeniui atsparia drėkinamąja priemone su SPF.

Mesk! Teptis lūpų dažais – juose per daug pigmentų. Netiks ir lūpų blizgis – jis pritrauks saulės spindulius, o šie nudegins odą.
Įprask! Saugoti lūpas. Jas saulės spinduliai paveikia itin greitai. Gali ne tik nudegti, bet ir įsitaisyti didžiulę pūslelinę. Todėl gausiai tepk lūpas drėkinamuoju balzamu su SPF. Jei nori ryškesnių lūpų, iš pradžių švelniai jas patapšnok dažais (geriausia – matiniais), palauk, kol jie visiškai susigers, ir tik tada tepk lūpų balzamu su SPF. Tais pačiais lūpų dažais gali patepti ir skruostus, kad atrodytų rausvesni.

Mesk! Įprotį deginti veidą.
Įprask! Sumaišyti šiek tiek savaiminio įdegio priemonės su atspalvį teikiančiu drėkikliu ir tepti juo veidą.

Mesk! Vokų šešėlius. Jie subėgs į vokų raukšles ir greičiausia nuvarvės.
Įprask! Naudoti vien tušą, bet tik atsparų vandeniui. Šiek tiek paskydęs, ne preciziškai tvarkingas akių kontūras taip pat tiks. Tik ir vėl rinkis vandeniui atsparią priemonę.

Plaukų priežiūros veltinis

Mesk! Įprotį plaukus džiovinti sukaliojant džiovintuvą aplink galvą.
Įprask! Džiovintuvo galą nukreipti žemyn ir nuo plaukų šaknų judėti iki galiukų. Taip priplosi plaukų kutikules, ir jie bus lygūs bei spindės. Sukaliodama džiovintuvą aplink galvą, atvirkščiai, tik dar stipriau pašiauši žvynelius, todėl plaukai velsis ir negražiai stirksos.

Mesk! Bandymus susivėlusius plaukus šukuoti nuo šaknų link galiukų.
Įprask! Šukuodama nuo galiukų po truputį judėti šaknų link. Priešingu atveju tiesiog išpeši plaukus.

Mesk! Entuziazmą specialią tiesinamąją priemonę ant plaukų laikyti ilgiau, nei nurodyta naudojimo instrukcijoje.
Įprask! Tiesinimo priemonę naudoti, kaip nurodyta. Priešingu atveju plaukus tik nualinsi - juk čia tau ne kaukė ar kondicionierius.

Ne toks dėmesys nagams ir odai

Mesk! Įprotį nagų šlifuoti dilde pirmyn atgal.
Įprask! Formuoti nagą šlifuodama jį dilde viena kryptimi: nuo šono į centrą. Brūžindama pirmyn atgal gadini keratino sluoksnį, todėl nagai greičiau lūžinėja ir labiau sluoksniuojasi.

Mesk! Įprotį gausiai tepti spuogą kremu aknei gydyti.
Įprask! Tepti jį maždaug žirnelio dydžio priemonės kiekiu rytą ir vakare. Per didelis kremo aknei gydyti kiekis džiovina odą, o tada ji išskiria dar daugiau riebalų, ir esami spuogai ilgiau nenyksta, maža to, išdygsta naujų.

Mesk! Įprotį dezodorantu antiprespirantu teptis rytais.
Įprask! Jį naudoti iš vakaro. Taip leisi priemonei labiau įsigerti į odos poras. Vos tik rytą nubusi ir pradėsi judėti, ji ims veikti. Nebūgštauk, kad maudydamasi dezodorantą nuplausi – tiek, kiek jo reikia, jau bus įsigėrę į odą. Tai, beje, galioja ir vyrams.

Mesk! Įprotį paakių kremo tepti ant blakstienų ir vokų.
Įprask! Kelis jo lašus pirštų galiukais įtapšnoti į paakių odą virš skruostikaulių ir šalia išorinių akių kampučių. Tepdama kremo pernelyg arti akies gali sukelti infekciją. Jei nori kremu tepti ir viršutinius vokus, rinkis švelnią, akių nedirginančią priemonę.

Mesk! Įprotį molio kaukę tepti bet kaip.
Įprask! Pirmiausia veidą kruopščiai nuplauti šiltu vandeniu su muilu arba prausikliu. Šiltas vanduo paskatins atsiverti odos poras, ir šios geriau sugers kaukę. Kaukę tepk plonu sluoksniu. Neteptas palik sritis aplink akis ir lūpas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis