Kiek kainuoja Astos Valentaitės ir kitų žinomų moterų grožis?

Kiek kainuoja moters grožis? O jis tikrai kainuoja! Štai Victoria Beckham per savaitę šiuo tikslu išleidžia 14 440 dolerių (apie 38 280 Lt). Solidu. Aiškinamės, kam ji tiek pinigų skiria ir kiek mūsų padangėje tenka pakloti dėl grožio.

Victoria Beckham,
verslininkė, dizainerė, modelis, dainininkė

Veido oda

* Veido masažas „La Prairie White Caviar Illuminating Facial“ kainuoja 960 dolerių (2540 Lt) kas savaitę. Victoria šiuo malonumu mėgaujasi Los Andželo viešbutyje “Bel-Air SPA”. Į procedūrą įtraukta: negyvų ląstelių šalinimas, paakių srities masažas, ikrų kaukė akims ir serumas.

* Kremo su placenta indelis – 900 dolerių (2390 Lt).

* „Cle de Peau Beuate Moisturiser La Creme“ – 12 000 dolerių (31 810 Lt). Kalbama, mados deivė dar įtraukiama į laukiančiųjų sąrašą, kad gautų šio prabangaus kremo.

Kūnas

* Masažas kolageno gamybai stimuliuoti – 580 dolerių (1540 Lt) per savaitę.

Vidutiniškai per metus: 753 000 dolerių (1 952 288 Lt).

Asta Valentaitė, 32 metų modelis, stilistė

Veido oda

* Pas kosmetologę veido valymo, masažo anksčiau užsukdavau reguliariau – maždaug kartą per mėnesį. Dabar dėl laiko stygiaus susiruošiu gal kas tris ar keturis mėnesius. Atlieku jas salone “Royal de Light”, procedūrų kaina – apie 200 litų.
* Veido priežiūros priemones perku visas iš karto. Dažniausiai renkuosi „Estee Lauder“ – kremus, losjonus, tonikus, paakių kremus... Toks rinkinys atsieina apie 1000 litų, tačiau priemonių pakanka ilgam, kartais net iki pusmečio. Neseniai išmėginau serumą “Filorga”. Labai patiko – jo reikia nedaug, bet jis puikiai atšviežina, skaistina odą. Tiesa, jo tenka įsigyti kas mėnesį, kainuoja apie 200 Lt.

Makiažas

* Jei tenka eiti į oficialų renginį, darausi profesionalų makiažą. Kaina: 50–100 litų. Priklausomai nuo aplinkybių jo prireikia 2–3 kartus per mėnesį.

Manikiūras, pedikiūras

* Šioms procedūroms esu ištikimiausia. Atlieku jas reguliariai – maždaug kas pusantros savaitės, kartais ir kas savaitę salone „Kukla Beauty Box“. Kaina – apie 150 litų.

Plaukai

* Dažau ir kerpu kas pusantro mėnesio. Kęstutis Rimdžius mane palepina, taigi sutaupau (juokiasi)...
* Jei einu į renginį, šukuosena atsieina apie 50 litų. Tokių atvejų per mėnesį gali pasitaikyti du ar trys.

Sportas, masažas

* Šios procedūros nėra reguliarios – atlieku jas priešokiais. Mankštinuosi sporto klube „Forum Palace“, bet lankausi ten, kai turiu laiko. Būna, pasportuoju intensyviai, paskui kurį laiką išvis nesilankau. Trijų mėnesių abonemento kaina – apie 500 litų.
* Kartais pasilepinu masažu, nevengiu ir intensyvaus liekninamojo. Pastarojo vieno seanso kaina – 70 litų. Užsisakius visą kursą reikia lankytis keturis kartus per mėnesį, paskui galima procedūras atlikti nebe taip intensyviai – tiesiog poveikiui išlaikyti.

Iš viso per mėnesį – apie 1500 litų.

Renata Uzialkaitė, 27 metų studentė

Plaukai

Plaukus šviesinti patikiu savo mylimam stilistui Ridui Šturai iš grožio salono „Yuri“. Renkuosi šampūną ir balzamą „Paul Mitchell“. Tiek visiškai pakanka, kad plaukai būtų lengvai šukuojami, švelnūs, glotnūs ir neprarastų spalvos iki kito apsilankymo salone. Plaukų grožis kainuoja apie 300 Lt.

Kūnas ir oda

* Kiekvieną darbo dieną einu į sporto klubą, be to, pirmadieniais ir penktadieniais lankau Christinos Batian baleto pamokas. Tai – didžiausia mano kūno priežiūros dalis.
* Odą palepinu maitinamuoju „The Body Shop“ kūno sviestu, prausiuosi dužo žele su alyvuogių aliejumi – kad oda nesausėtų. Veidui naudoju tik prausiklį ir kremą „Clinique“. Visos išvardytos procedūros ir priemonės kainuoja apie 450 litų.

Kitos išlaidos

* Be abejo, manikiūras būtinas. Su ilgalaikiu lakavimu kainuoja 80 Lt, antakių korekcija – 30 Lt, na, ir dar depiliacija. Iš viso – apie 150 Lt.

Kosmetikos priemonės

Kosmetikos naudoju labai mažai, tik eidama į vakarėlį – tada prireikia kreminės pudros, skaistalų, lūpų blizgio. Kaina – apie 600 litų, tačiau kas mėnesį tikrai neperku: kadangi makiažą darausi retai, jų pakanka ilgam. Tiesa, šiuo metu esu prisiauginusi blakstienas, jas atnaujinti kainuoja 120 Lt, tačiau šios išlaidos taip pat nėra nuolatinės.

Iš viso per mėnesį: 900 Lt + retos išlaidos kosmetikos priemonėms.

Brigita Domarkaitė, 25 metų trenerė, šokėja, būsimoji medikė

Plaukai

Jie man atsieina brangiausiai. Jiems dažyti kas mėnesį skiriu 100 litų.
* Paišlaidauju ir plaukų kosmetikai – šampūnams, kaukėms, aliejams, serumams ir pan. Perku jų kas du mėnesius ir atsisveikinu su 200 litų.

Kūnas ir veidas

* Kūno odai puoselėti naudoju kūno sviestą – vidutiniškai per mėnesį jam išleidžiu apie 50 litų.
* Veido kremas, kaukės ir kitos priemonės – apie 150 litų. Tiesa, jų įprastai perku kas tris mėnesius, taigi išlaidos išsisklaido.
* Veido kosmetika (pudra, tušas, lūpų blizgis, pieštukai...) – apie 150 litų, bet taip pat kas tris mėnesius.

Manikiūras, pedikiūras

* Šias procedūras pasidarau pati, tai nieko ir nekainuoja.

Sportas

Sporto klubui pinigų taip pat neišleidžiu, nes mano darbas toks, kad papildomai sportuoti tikrai nebereikia.

Iš viso per mėnesį – apie 350 litų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis