Makiažo idėjos pagal žvaigždes (foto)

Nebeišmanai, kaip šį kartą, ruošiantis į pasimatymą, pasigražinti? COSMO siūlo pavyzdį imti iš pasaulinio lygio žvaigždžių: žvilgtelėjusi į jų nuotraukas makiažo idėją rasi bet kokiai progai.

TAIP PAT SKAITYK: Kad dantys atrodytų baltesni: kokios spalvos lūpų dažus rinktis?

Taylor Swift

Holivudo gražuolės įvaizdis yra puikus pasirinkimas toms merginoms, kurios nebijo aplinkinių dėmesio. Ryškiai raudoni lūpų dažai – turbūt visuomet išliksianti klasika, simbolizuojanti moters seksualumą. Toks makiažo akcentas labiausiai tiks merginoms, norinčioms paleisti savo žavesio kerus jau per pirmąjį pasimatymą. Tačiau, būtina atminti, kad prie raudonų lūpų dažų derinamos kitos makiažo detalės turi būti subtilios: pakaks kūno spalvos vokų šešėlių bei blakstienų tušo.

Lily Collins

Paslaptingą prancūzaitę primenantis makiažas – „padūmavusios“ akys, paryškinti antakiai bei neutralios lūpos. Toks „švarus“ makiažas tiks toms, kurios nemėgsta išsiskirti iš minios, tačiau neatsisako pabrėžti savo patrauklumą.

Jei esi tamsiaplaukė, „padūmavusių“ akių makiažui rinkis pilkų, violetinių/ rožinių ar žalsvų tonų, skirtingo spalvų intensyvumo šešėlius. Šviesiaplaukėms patartina rinktis rudus, auksinius, mėlynus atspalvius.

Kadangi tokio makiažo esmė – pabrėžti viliokišką žvilgsnį, lūpas padažyk jų spalvą atitinkančiu matiniu lūpdažiu. Jei tavo skruostikauliai ne itin išraiškingi, tuomet šiuos paryškink persikiniais ar švelniais bronziniais skaistalais.

Rihanna

Neutralus makiažas – puikus pasirinkimas aksesuarų mylėtojoms ir toms, kurios daug dėmesio skiria savo šukuosenai. Prie gausybės kaklo papuošalų ir įmantrios šukuosenos derinti ryškų makiažą nepatartina – perkrautas įvaizdis išblaško dėmesį vietoje to, kad jį nukreiptų ties vienu patraukliu akcentu.

Todėl dekoratyvinės kosmetikos priemones rekomenduojama rinktis tokių atspalvių, kurie atitinktų tavo gymį:

* Lūpas ryškink jų spalvą atkartojančiais ar pustoniu tamsesniais dažais/ blizgiu;

* Skaistalai turėtų būti švelnūs ir mažai tesiskiriantys nuo tavo odos spalvos (šviesiai rusvi, persikiniai);

* Vokų šešėliai gali atitikti natūralią plaukų spalvą, jei šie gana šviesūs (kitu atveju rinkis kūno spalvą.

Paryškinusi antakius ir skruostikaulius pakankamai pabrėši savo veido bruožus.

TAIP PAT SKAITYK: Kaip išryškinti savo akių spalvą?

Dita Von Teese

„Pin – up“ stiliaus makiažas tiks dramatišką įvaizdį mėgstančioms merginoms. Pagrindiniai šio makiažo akcentai – šviesinama veido oda, skystu kontūru apvedamos „katės akys“, raudoni lūpų dažai bei netikras apgamėlis – taškelis norimoje vietoje. Toks makiažas atrodys tiek patraukliai, tiek elegantiškai ir gana minimalistiškai.

Jennifer Lawrence

Ledinuko spalvos lūpos – viena pagrindinių šių metų makiažo tendencijų, ypač aktualių vasaros sezonu. Pasirinkusi fuksijų spalvos, rožinį ar violetinį atspalvį turinčius lūpų dažus tikrai neprašausi, o ir akcentuosi prisirpusiais lūpas. Tuo tarpu, vokų šešėliai neturėtų atitraukti žvilgsnio: ryškios akys bei lūpos atrodys kiek vulgariai. Todėl rinkis švelnius ir gana šviesius šešėlius arba apsiseik su blakstienų tušu ir akių kontūro pieštuku.

Amanda Seyfried

„Vėsus“ makiažas labiausiai tiks, jei tavo bruožai itin šilti ir moteriški. Akis išryškink „dūminiu“ makiažu, rinkdamasi šaltus rožinės ar žydros, melsvos tonus, o lūpas dažyk blizgiu. Nepamiršk šešėliais paryškinti ir apatinio voko blakstienų augimo liniją.

Nuotraukos: AFP, Reuters, Sipa agentūros

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis