Prieš ir po: kardinalūs Gabrielės pokyčiai

COSMO ir grožio salonas „My Studio“ pristato dar vienos merginos grožio pokyčius: šį kartą projekto heroje tapo COSMO skaitytoja, dainininkė Gabrielė Vasiliauskaitė (23 m.).

Gabrielės plaukų kirpimu bei dažymu rūpinosi plaukų meistrė Laura Baronaitė. Vizažistė Rita Paukštė merginai padarė makiažą, išryškinantį dailiausius merginos veido bruožus ir tinkantį tiek dienai, tiek vakarui.

COSMO komandai nusprendus kardinaliai pakeisti merginos išvaizdą, prie naujos šukuosenos bei makiažo buvo derinama ir apranga: stilistė Vaidilė pritaikė gana oficialų, tačiau žaismingą ir stilingą drabužių derinį. Iki šiol Gabrielės kasdieninis įvaizdis priminė sportinį stilių, tačiau, pokyčiams pasibaigus, veidrodyje dainininkė išvydo visišką priešingybę – jauną elegantišką damą.


Grupės „Reprezentativus“ vokalistė Gabrielė, veidrodyje matydama naująją save, stebisi, tačiau sako, kad ekstremaliais pokyčiais yra patenkinta: „Jau senokai buvau trumpai nusikirpusi plaukus, todėl gera vėl pajausti lengvumą. Visada buvo įdomu, kaip atrodyčiau su kirpčiukais ir tamsesniais plaukais. Kitą kartą galbūt dažyčiausi šviesiau. Kol kas dar nepripratau prie naujos šukuosenos, bet kaip scenos žmogui toks įvaizdis suteiks ekstravagancijos, išskirtinumo“.

Fotografas – Gytis Vidžiūnas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis