Kokių grožio taisyklių gali nepaisyti šį sezoną?

Kiekviena moteris žino, kur reikia purkšti kvepalus, kaip teisingai pasidažyti lūpas ar skruostus, kokiai progai koks makiažas tinka... Ir tai daugumai jau tapę įsisenėjusiais įpročiais. Tačiau maištautojoms, kurios nenori paklusti visuotinėms grožio taisyklėms, turime gerą žinią: šį sezoną kai kurių „nuostatų“ gali nepaisyti!

TAIP PAT SKAITYK: S. Knowles populiarina dar vieną rudens makiažo tendenciją

Nepaisyk nr.1
Akys arba lūpos

Iki šiol buvome įpratusios manyti, kad intensyviomis spalvomis ryškinti pridera arba akis, arba lūpas – tik ne abi veido dalis kartu. Nuo šiol situacija visai kitokia: jei sugebi derinti atspalvius ir savo makiažo grožį įvertinti objektyviai, tuomet gali drąsiai rinktis „dūminį“ akių makiažą ir „vampyrės“ lūpas ar panašius derinius. Žinoma, pastarasis makiažas labiau tiks ruošiantis iš namų tamsiuoju paros metu arba specialia proga, tačiau vis viena smagu, kad taisyklę „akys arba lūpos“ galime ignoruoti!

Nepaisyk nr.2
Nagų lakas = lūpų dažų spalva

Raudonas lūpdažis ir raudoni nagučiai – tikra klasika, tačiau nagų ir lūpų spalvos derinimas XXI amžiuje skamba gana nuobodžiai. Dabar pats metas eksperimentuoti ir dažniau atsisakyti „tobula kaip lėlė“ įvaizdžio kūrimo. Tegul makiažo, nagučių ir kitų aksesuarų tonai, atspalviai papildo vieni kitus!

Nepaisyk nr.3
Ataugusioms šaknims – ne!

Turbūt jau girdėjai apie populiaraus ombré stiliaus medžiagų marginimo, nagučių ir plaukų dažymo technikas? Jei taip, tuomet nenustebsi sužinojusi, kad plaukų dažymas ombré stiliumi taikomas ne tik plaukų galiukams, bet ir šaknims. Todėl, jei tavo natūralių plaukų ir dažų spalvos nesiskiria kaip diena ir naktis, ataugus šaknims, bent porai savaičių dažymo procedūra galėsi atidėti – šukuosena atrodys vis viena stilingai!

TAIP PAT SKAITYK: Kad dantys atrodytų baltesni: kokios spalvos lūpų dažus rinktis?

Nepaisyk nr.4
Vešlūs antakiai – netvarkingi antakiai

Naujoji podiumo žvaigždė Cara Delevingne preciziškai sutvarkytiems ir plonai išpešiotiems antakiams davė atkirtį: vešlūs jaunos manekenės antakiai greitai užkariavo grožio fanatikių simpatijas ir įvedė naują antakių tvarkymo madą. Tad, jei tavo antakiai tankūs, pakaks pakoreguoti jų formą. Todėl artimiausią registraciją grožio salone gali nedvejodama atšaukti!

Nepaisyk nr.5
Skysto akių kontūro ant apatinio voko tepti nevalia!

Jaudiniesi, kad apatines blakstienas padažiusi tušu ar ant apatinio akies voko nubrėžusi skysto kontūro liniją atrodysi dešimčia metų vyresnė, o akys optiškai sumažės ir „įkris“? Mesk tai iš galvos – ir, pasikonsultavusi su vizažiste, pasirink tinkamus dekoratyvinės kosmetikos atspalvius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis