Kokias makiažo madas diktuoja žvaigždės? („Emmy“ apdovanojimai)

Makiažo tendencijas diktuoja ne tik mados kolekcijų pristatymuose dirbantys grožio meistrai, bet ir raudonojo kilimo gražuolės. Koks makiažas „Emmy“ apdovanojimuose buvo populiariausias – žiūrėk žemiau.

TAIP PAT SKAITYK: Kaip ryte atrodyti žvaliai be makiažo?

Tokios įžymybės kaip Heidi Klum, Zooey Deschanel, Julianne Hough, Kerry Washington rinkosi šiek tiek natūralesnį įvaizdį: dūminiu makiažu paryškino akis, o lūpų dažus rinkosi pagal natūralų lūpų atspalvį. Panašų makiažą rinkosi ir daugelis kitų į „Emmy“ apdovanojimus atvykusių damų. Tiesa, natūralus makiažas – viena pagrindinių 2014 m. pavasario/ vasaros grožio tendencijų.

Kitos renginyje pasirodžius žvaigždės daugiau dėmesio skyrė lūpoms, akcentuodamos jas ryškiaspalviais lūpų dažais: pavyzdžiui, Kelly Osbourne rinkosi klasikinį raudonį, o Emily Deschanel dar nuo vasaros madingus fuksijų spalvos lūpų dažus.

TAIP PAT SKAITYK: Makiažo triukai tobulai tavo išvaizdai

Nors šį rudenį siūloma laužyti grožio taisyklę „akys arba lūpos“, tačiau aktorės bei dainininkės ar, tiksliau, jų vizažistai prieš „Emmy“ apdovanojimus eksperimentuoti nepanoro ir rinkosi įprastus ir neiššaukiančius makiažo variantus.

Nuotraukos: Reuters, AFP, AP agentūrų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis