Med. kosmetologė: kaip atjauninti odą?

„Estetinis odos atjauninimas – tai labai populiari ir efektyvi metodika, kitaip vadinama biorevitalizacija. Žodis biorevitalizacija reiškia sugrąžinimą į gyvenimą natūraliu būdu“, – pasakoja Med. kosmetologė Laura Sereičikienė.

TAIP PAT SKAITYK: Šukuosenos, kurios labiausiai jaunina

Kokia estetinio atjauninimo nauda?

Procedūros metu į odą suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos. Dėl išorinių ir vidinių veiksnių odoje sumažėjus hialurono rūgšties gamybai, oda išsausėja, praranda tonusą, papilkėja ir atsiranda smulkiosios raukšlelės. Biologiškai aktyvios medžiagos padeda panaikinti hialurono trūkumą odoje, užkerta kelią minėtiems jos pakitimams.

Šis odos atjauninimo procedūrų atlikimas akių srityje, regeneruojant voką, ypač veiksmingas. Biorevitalizaciją rekomenduojama atlikti esant fotosenėjimui, biologiniam senėjimui, praradus nemažai svorio, aknės padariniams likviduoti, prieš ir po cheminio odos šveitimo, dermabrazijos (gydomojo giluminio pilingo), lazerio procedūrų, rūkantiems pacientams, taip pat jei matote, jog jūsų odai poveikį padarė stresas.

Kaip vyksta odos biorevitalizacija?

Atliekant biorevitalizacijos procedūrą, naudojama tik natūrali, nemodifikuota (nesurišta) biosintezės hialurono rūgštis, kurioje yra didelė molekulių masės koncentracija. Dėl šių ypatumų procedūros veiksmingumas yra ilgalaikis ir gerai pastebimas.

Biorevitalizaciją galima atlikti bet kurio amžiaus žmogui, tačiau procedūrų kursas parenkamas individualiai (atsižvelgiant į odos problemas). Injekcijos atliekamos vieną kartą per 2–3 savaites, injekciją suleidžiant į viršutinį odos sluoksnį.

TAIP PAT SKAITYK: Kaip ryte atrodyti žvaliai be makiažo?

Geriausias efektas pastebimas dažniausiai po 2-3 savaičių, kai odos struktūra pradeda atsigauti, o fibroblastai – jungiamojo audinio ląstelės, gaminančios tarpląstelinio užpildo komponentus – patys sintetina kokybišką hialurono rūgštį ir kolageną.
Kaip ilgai efektą išsilaikys, priklauso nuo bendros jūsų sveikatos būklės ir gyvenimo būdo: jei jūs negalite gyventi be soliariumo, pirčių, tuomet kolageno ir hialurono rūgšties molekulės bus greičiau suskaldomos ir procedūrų efektas kaipmat suprastės.


Į COSMO skaitytojų klausimus atsako Med. Kosmetologė Laura Sereičikienė.

Nori užduoti savo klausimą kosmetologei? Tai gali padaryti užpildydama formą ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis