Makiažo horoskopas: kas tinka kiekvienam ženklui?

Daugelis mūsų diena iš dienos daromės vienodą makiažą. Maskuojame netobulumus, tušu paryškiname blakstienas, blizgiu - lūpas, juk to pakanka, kad atrodytume tvarkingai.

Tačiau vienodas ir, neslėpkime, nuobodus makiažas niekuomet nepabrėš mūsų unikalumo ir išskirtinumo. Kodėl gi nepabandžius pažvelgti į savo asmenybę ir pasirinkti tokį makiažą, kuris bus tinkamiausias pagal mūsų zodiako ženklą? Leiskite sau sublizgėti!

AVINAS

Ugningas avinų charakteris bei lyderio gabumai reikalauja griežtą ir smarkų būdą atspindinčio makiažo. Kodėl gi nepagyvinus veido ryškia detale? O kas gi gali būti ryškiau ir efektyviau už klasikines raudonas lūpas? Išbandyk AVON lūpų dažus „Ultra Color“ (atspalvis - „Lava Love“, kaina - 27Lt). Tiks visi šilti atspalviai, pradedant subtiliu persiku, baigiant kraujo raudonumu. Tebūnie lūpų spalva - tavo ryškiausias aksesuaras!


Modelis Irina Shayk

JAUTIS

Kantrus, išmintigas ir žemiškas - trys savybės, apibūdinančios Jaučio ženklo atstoves. Joms derėtų išbandyti žemės atspalvius: samaninę, deginto molio, smėlio ar raudonųjų vynuogių spalvas. Rinkintės bent 3 puikiai derančias spalvas turinčią šešėlių paletę, o ypatingomis progomis savo žvilgsnį pagyvinkite spalvotu akių kontūru. Tokį makiažą pasidarysi naudodama AVON keturių spalvų vokų šešėlius „Stone Taupes“ (kaina - 30Lt) ir lūpų dažus „Ultra Color“ (atspalvis „Ripe Papaya“, kaina - 27Lt). Kas sakė, kad žemiškos spalvos - nuobodu?!


Aktorė Isla Fisher. AP/Scanpix nuotrauka. 

DVYNIAI

Dvynių ženklo atstovai dažniausiai tampa vakarėlio sielomis. Jų gebėjimas prisitaikyti, iškalba ir žavesys traukia daugelio dėmesį, šiais žmonėmis žavimasi dėl jų gebėjimo reikšti mintis ir domėjimosi daugeliu sričių. Dvilypiai Dvyniai - tikri kontrastų meistrai, todėl šią savybę Dvynio ženklo atstovėms tiesiog būtina pritaikyti ir savo grožio procedūroms. Kodėl gi nepabandžius derinti kontrastų klasikos - juodos ir baltos spalvų dueto? Griežtas akių kontūras, sušvelnintas matiniais šešėliais - geriausias pasirinkimas. Siūlome išbandyti AVON akių kontūrų pieštuką su kempinėle (kaina - 20Lt)  ir keturių spalvų vokų šešėlius „Urban Skyline“ (kaina - 30Lt).

Akių kontūras. AFP/Scanpix nuotrauka

VĖŽYS

Ramybę ir buvimą namuose dievinantys Vėžiai dažniausiai apibūdinami kaip itin šeimyniški žmonės. Jie vertina kokybę, išskirtinumą, todėl dažniausiai juos supa gražūs daiktai, o patys gali girtis subtiliu stiliaus pojūčiu. Vėžio ženklo merginos turėtų rinktis natūralių spalvų makiažą. Jos nemėgsta ryškių spalvų ir blizgučių, todėl Vėžio ženklo atstovėms verta investuoti į gerą makiažo pagrindą bei skaistalus. Šios dvi priemonės - tikras gero makiažo pamatas. Tinkamai parinkti skaisalai optiškai siaurina veidą ir suteikia jam gyvumo. AVON subtilių spalvų mėgėjoms siūlo išbandyti akių kontūrų pieštuką su kempinėle (kaina - 20Lt), dvispalvius vokų šešėlius „Healthy Glow“ (kaina - 25Lt) ir keturių spalvų vokų šešėlius „Berry Love“ (kaina - 30Lt).

LIŪTAS

Kategoriški, užsispyrę, maksimalistai ir darboholikai - štai kaip keliais žodžiais galėtume apibūti Liūto ženklo atstovus. Jie nebijo dažnai keisti įvaizdžio, išbandyti naujausių mados tendencijų ar grožio procedūrų. Pabodusį makiažą privalu keisti kardinaliai: ryškus lūpdažis, išraiškingi skruostai ir žvilgantys akių šešėliai - Liūtės nebijo būti pastebėtos. Atraskite, kas jūsų veide žaviausia: galbūt didžiuojatės tobula šypsena ar kerinčiu žvilgsniu? Šiuos bruožus ir ryškinkite. Nebijokite ryškių spalvų: tinkamai parinktas lūpdažio atspalvis suteiks jūsų veidui ypatingo švytėjimo!

MERGELĖ

Išrankumas ir kritika kartais tampa didžiausia Mergelės ženklo atstovių problema. Jos iki mažiausių detalių privalo ištyrinėti kosmetikos priemonės pakuotę prieš sutikdama ją išbandyti ar įsigyti. Tačiau toks preciziškumas Mergelėms gali ir pasitarnauti, juk kruopščiai atliktas makiažas daro stebuklus! Išrankiosios Mergelės ženklo atstovės turėtų išbandyti jūros mėlynumo šešelius, kuriuos papildys subtilios metalo spalvos detalės. Išbandyk puikiai derančius AVON dvispalvius vokų šešėlius „Ocean Waves“ (kaina - 25Lt). Viskas, kas karališka ir prabangu, tiks savo vertę žinančiai Mergelei. Tik nepadaugink aukso!


Modelis Irina Shayk

SVARTYKLĖS

Balansas - to visą gyvenimą siekia Svarstyklės. Jie dievina gerą kompaniją, bet ne mažiau džiaugiasi gavę progą pabūti vienumoje. Tiek aprangoje, tiek renkantis makiažą, Svarstyklių ženklo atstovės siekia išlaikyti harmoniją. Jos geriau visai nesidažys, nei ant savęs teps tai, kas papuolė po ranka. Svarstyklių grožio centras - akys. Būtent joms ir derėtų skirti visą dėmesį, pradedant tinkamai parinktu antakių pieštuku, baigiant blizgiais šešėliais akių kampučiuose. Žvilgantį makiažą susikursi naudodama AVON keturių spalvų vokų šešėlius „Mocha Latte“ (kaina - 30Lt) ir lūpų dažus „Ultra Color“ (atspalvis „Pout“, kaina - 27Lt). 


Aktorė Blake Lively. AP/Scanpix nuotrauka  

SKORPIONAS

Drąsa ir aistra - pagrindinės Skorpiono ženklo atstovų savybės. Dėl mylimo žmogaus ar veiklos jie gali aukoti viską! Savo aistrai išreikšti derėtų rinktis gilius tamsius tonus, tokius kaip prisirpusi vyšnia ar juodieji serbentai. Nors daugelis merginų vengia tamsių spalvų lūpdažių, bet Skorpionėms jis - geriausias pasirinkimas. Rinkis intensyvios spalvos AVON lūpų dažus „Ultra Color“ (atspalvis „Tangerine Tango“, kaina - 27Lt) ir keturių spalvų vokų šešėlius „Urban Skyline“ (kaina - 30Lt). Porcialianinė oda ir sodrus lūpdažis - lemtingos Skorpionės makiažas!

Aktorė Scarlett Johansson. REUTERS/Scanpix nuotrauka

ŠAULYS

Šauliai, iš prigimties pasižymintys intelektu, nuolat ieško įkvėpimo ir naujų potyrių. Jiems patinka patogus ramus gyvenimas, šio ženklo atstovai stengiasi išvengti dramų ir nesutarimų. Žemės spalvos, o labiausiai - ruda ir jos atspalviai, puikiausiai atspindi ramų Šaulių būdą. Universalūs karšto šokolado spalvos AVON keturių spalvų vokų šešėliai „Stone Taupes“ prabreš bet kurią akių spalvą, o drėkinamasis lūpų blizgis „Ultra“ (atspalvis - „Tangerine Gleam“, kaina - 21Lt) suteiks lūpoms subtilų atspalvį. 


Modelis Irina Shayk

OŽIARAGIS

Jei Ožiaragis užsibrėžia tikslą, jį būtinai ir pasieks. Jie mėgsta tvarką, vengia vienu metu daryti keletą darbų. Todėl Ožiaragio ženklo merginoms labai svarbu, kad makiažas būtų nepretenzingas ir nereikalautų nuolatinių „pataisymų“. Paprastai joms užtenka tik vieno papildomo akcento, kuriuo šį sezoną turėtų tapti alyvų spalvos AVON keturių spalvų šešėliai „Purple Haze“ (kaina - 30Lt), suteiksiantys žvilgsniui paslaptingumo.

Modelis Irina Shayk

VANDENIS

Vandeniai - greitų, bet užtikrintų sprendimų mėgėjai. Jie mėgsta naujoves, su mielu noru išbando naujas kosmetikos priemones ir nebijo eksperimentų. Vandenio ženklo merginos vieną dieną dali ryškiai pasidažyti lūpas, o kitą jau stebina meistriškai parinktais akių šešėliais. Drąsiosioms Vandenėms tiesiog būtina išbandyti šio sezono top'ą - žalsvus AVON keturių spalvų šešėlius „Jeans“ (kaina - 30Lt), tuomet lūpas užteks paryškinti drėkinamuoju lūpų blizgiu „Ultra“ (atspalvis - „Pale Peach“, kaina - 21Lt).

Aktorė Jessica Alba. AFP/Scanpix nuotrauka

ŽUVYS

Emocionalios ir dažnai meniškos prigimties Žuvys puikiai sugeba prisitaikyti prie įvairiausių gyvenimo pokyčių. Makiažas - ne išimtis. Nors nemėgsta dirbtinumo, dėl ypatingos progos gali ne tik dirbtines blakstienas prisiklijuoti, bet net ir plaukus prisiauginti! Tačiau jei Žuvų ženklo atstovės turi galimybę rinktis, joms priimtiniausias - klasikinis makiažas. Tokiam naujų spalvų suteiks auksiniai AVON keturių spalvų šešėliai „Metal Eyes“ (kaina - 30Lt) priversiantys Žuvis suspindėti!


Dainininkė Selena Gomez. AP/Scanpix nuotrauka

Šiuo metu naująjai AVON dekoratyvinės kosmetikos linijai taikomos ypatingos nuolaidos, įsigyk madingiausias priemones pigiau! Daugiau informacijos rasite AVON svetainėje www.avon.lt


Užsakymo nr.: PT_62346701

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis