Keisčiausios žvaigždžių grožio procedūros

Prabangios kosmetikos priemonės ir reguliarūs apsilankymai pas žinomiausius grožio specialistus – to žvaigždėms nepakanka, kad visuomet atrodytų tobulai. Kiekviena įžymybė turi savo grožio paslapčių, kurios kartais gana keistos ar bent jau neįprastos – štai keletas pavyzdžių.

TAIP PAT SKAITYK: Med. kosmetologė: kaip atjauninti odą?

Miranda Kerr

„Victoria's Secret“ modelis atrado naują lūpų balzamo naudojimo funkciją: Miranda vazelinu tepa ne lūpas, o ant apatinių akių vokų, po vidiniais akių kampučiais. Manekenės nuomone, taip lengviau išryškinti akis. O tam, kad dažydamasi blakstienas nesugadintų likusio akių makiažo ir geriau užriestų blakstienas, Miranda naudoja šaukštelį: pirmiausiai įkaitina jį laikydama po karštu vandeniu arba pašildo džiovintuvu, o tuomet deda ant akies viršutinio voko išgaubta puse ir dažo, riečia blakstienas.

Sandra Bulock

Aktorė teigia, kad išvengti raukšlių apie akis ir išlaikyti švelnią odą jai padeda užpakaliuko kremas. Šia priemone ji tepa paakius, tad posakis „švelni oda tarsi kūdikio užpakaliukas“ įgauna šiokią tokią prasmę...

Cameron Diaz

Cameron Diaz turi triuką, kaip greitai paslėpti spuogelį, tačiau tai su maskuojančia makiažo priemone nieko bendro neturi. Ji spuogą paprasčiausiai išspaudžia, tuomet tepa antibiotikų rūšies vaistą, skirtą gydyti žaizdas ir apsaugoti jas nuo infekcijų. Galiausiai aplink spuogelį taiko vaistus, skirtus akių paraudimui, sudirgimui šalinti – anot aktorės, ši priemonė pašalina ir vietos, kurioje buvo spuogas, paraudimą bei patinimą.

TAIP PAT SKAITYK: Kaip panaikinti dėmeles, likusias po spuogelių

Lady Gaga

Žvilgtelėjus į Lady Gaga nuotraukas, sunku įsivaizduoti, kiek laiko užtrunka tokio makiažo nuvalymas. Kadangi kalną blizgučių ir kitokias priemones nuvalyti kartais sudėtinga, akių makiažą Lady Gaga šalina naudodama... lipnią juostelę! Žinoma, ne bet kokią – medicininę, tačiau, kalbant apie patį faktą, lipnios juostos rūšis beveik neturi jokios reikšmės.

Demi Moore

Ar kada nors susimąstei, kaip Demi Moore pavyksta užkonservuoti savo grožį? Pati žvaigždė sakosi, kad jai padėjo dėlių terapija. Turbūt reta mergina leistų ant kūno uždėti įsisiurbiančius gyvius... Tačiau Demi teigia, jog tai puiki procedūra tiek moters grožiui, tiek sveikatai.

Kate Hudson

Tam, kad oda imtų vėl švytėti, Kate Hudson reguliariai atlieka ledo vonelių procedūrą: į dubenį, pilną ledo, panardina savo veidą. Ši procedūra gana skausminga, kadangi veido oda itin jautri. Bet ko gi žvaigždės nepadaro dėl grožio...

Nuotraukos: AFP, SIPA, Reuters agentūrų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis