Dovana 4 mėnesių dukrai - krūtų padidinimo operacija

Dvidešimt dvejų metų modelis Emily Bramley įsitikinusi, kad kiekvienos moters sėkmė priklauso nuo jos... krūtinės grožio! „Mano dukra turi turėti viską, kas geriausia“ - protu sunkiai suvokiamą sprendimą taupyti pinigus būsimai dukros plastinei operacijai paaiškino jaunoji mama.

Atkreipk dėmesį, kad dukra - ne kokia Holivudo gražuolių paveikta ir savo išvaizda susirūpinusi paauglė, o vos keturių mėnesių sulaukusi mergytė! K e t u r i ų mėnesių! Asmeninėje Maddie

sąskaitoje jau yra sukaupta 2 tūkstančiai dolerių, o jos mama žada reguliariai sąskaitą papildyti, kad sulaukus pilnametystės dukrai nereikėtų sukti galvos, iš kur gauti pinigų išvaizdos tobulinimui.

Pati Emily krūtis pasididino sulaukusi 19 metų ir tikrai nepasikuklino: pasirinko 3 kart didesnius implantus, nei jos natūralios krūtys. Dabar mergina tvirtina, kad po tokio žingsnio jos visas gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis: „Aš iš savo asmeninės patirties žinau, kaip gerai turėti didelę krūtinę. Ši kūno dalis padarė mane turtinga ir žinoma. Po krūtų padidinimo iš karto pasipylė pelningi kontraktai ir aš gailiuosi, kad nepasidariau to anksčiau. Žinau, kad Maddie vėliau man už tai padėkos".

Faktas, kad pelningieji Emily kontraktai plaukia iš vyrams skirtų žurnalų, tavęs tikriausiai nė kiek nenustebins. Tiesa, į savo gyvenimo aprašymą mergina galės įrašyti ir pirmuosius aktorinius bandymus. Ilgai spėlioti, kokio pobūdžio vaidmuo jai pasiūlytas, tikriausiai taip pat neteks: dramoje „A Touch of Cloth“ ji šoka ant scenos be drabužėlių.

„Ankstyvame amžiuje atliktos plastinės operacijos sukelia moterims nepasitenkinimo ir nepilnavertiškumo jausmą. Jos vėl ir vėl gulasi po peiliu, o tai sukelia ne tik fizines, bet ir emocines problemas“ - po šios istorijos paviešinimo sakė psichologas, profesorius David Castle.

Emily - suaugusi moteris, kuri gali pati nuspręsti, kaip elgtis. Bet kokią įtaką toks požiūris į save ir apskritai į visas moteris padarys jos dukteriai? Beje, tai toli gražu ne pirmoji panašaus pobūdžio istorija, verčianti susimąstyti: vardan grožio galima viskas ar vis dėl to egzistuoja kažkokia riba, kurios nereikėtų peržengti?

Cosmo kažkada jau rašė apie 20-metę Farrah Abraham, nusprendusią „patobulinti“ ne tik savo, bet ir dukters išvaizdą. Tiesa, atvejis buvo paprastesnis: Farrah nusprendė, kad savo trimetei dukrai reikia išpešioti antakius:

„Aš susidūriau su istorine motinystės akimirka, kai turiu pripažinti pati sau, kad mano maža ir žavinga mergytė turi suaugusius antakius. Man jos pagailo. Sofija buvo labai išsigandusi, todėl teko apsimesti, kad vaško nuėmimas yra įdomus mokslinis projektas“. Kai duktė užmigo, Farrah pincetu išpešiojo likusius plaukelius. „Iki kol dukra pabudo, man pavyko pašalinti beveik visus nereikalingus plaukelius. Kitą rytą parodžiau jai pokyčius veidrodyje ir pagyriau. Galiu pasakyti, kad ji didžiavosi savimi.“

O kaip tau kita istorija: Saeah Burge, norėjusi tapti panašia į Barbę ir vardan to pasidariusi daugybę operacijų, septintojo dukros gimtadienio proga padovanojo jai krūtų didinimo kuponą, o prieš tai Kalėdoms mergaitė gavo 11 tūkstančių dolerių kuponą riebalų nusiurbimui...

Kaip manai, ar kas nors turėtų imtis kokių nors priemonių tokiais atvejais? COSMO laukia tavo nuomonės komentaruose arba elektroniniu paštu portalas@cosmopolitan.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis