Kuris pilvukas vyrams patraukliausias? (apklausa)

Ar iš tiesų verta be paliovos plušėti sporto salėje tam, kad pilvuko presas imtų panašėti į išsvajotąjį „six pack'ą“? Nepaslaptis, jog savo grožiu rūpinamės ne vien dėl savęs, bet ir priešingos lyties atstovų. Todėl COSMO mėgino išsiaiškinti, kuris pilvuko tipas vyrukams atrodo patraukliausiai.

TAIP PAT SKAITYK: Jogos pozos pilvuko mažinimui ir stangrinimui

Atliktos apklausos metu paaiškėjo, kad vyrukams nė motais pilvo preso raumenukai, svarbu, jog mergina būtų prisižiūrėjusi, o kūnas atrodytų proporcingai. Tad nenuostabu, jog daugiau nei 50 proc. apklaustų stipriosios lyties atstovų savo balsus atidavė už standartišką liekną pilvuką.

Gediminas (26 m.): Nepasisakau už ryškų merginos pilvo presą. Viduryje pavaizduotas lieknas pilvukas – šitas variantas mano akims mieliausias!

Andrius (25 m.): Gražus, tvarkingas ir sveikas kūnas – pirmosios ir antrosios merginų, nuotraukoje žiūrint iš kairės. Taip pat pažįstu ne vieną merginą, kurios pilvukas putlesnis, bet atrodo taip pat seksualiai!

Kasparas (25 m.): Man patinka pasportavusios merginos – tuomet kūnas atrodo estetiškiau. Greičiausiai ir kitoks sportas su ja būtų labai įdomus...

Saulius (39 m.): Nors akiai gražiausiais pilvukas, pavaizduotas nuotraukos vidury, tačiau, manau, moters kūno turėtų būti šiek tiek daugiau. Juk norisi, kad bučiuojamas plotas būtų kuo didesnis!

Justas (24 m.): Atiduodu savo balsus lieknam pilvukui ir tam, su pilvo presu. Man patinka tokios formos – dėl skonio juk nesiginčijama. Tačiau tai nereiškia, jog man nepatinka pilnesnis pilvukas! Tiesiog kiti variantai man atrodo geriausiai.

TAIP PAT SKAITYK: Koks makiažas traukia vyrus

Arnas (25 m.): Aš pats rūpinuosi savo pilvo presu, todėl renkuosi du variantus – raumeningą ir paprastą liekną pilvukus. Šie variantai man, vyrui, atrodo patraukliausiai.

Dionyzas (23 m.): Nuotraukos viduryje pavaizduotas pilvukas atrodo geriausiai! Atrodo sveikai: nei per daug pilnas, nei anoreksiškas, aukso vidurėlis.

Ugnius (28 m.): Lieknas! Mergina nepersistengusi sporto salėje, bet ir neapsileidusi. Tiesiog gražu!

Tadas (24 m.): Aš už liekną pilvuką, nuotraukos viduryje – prižiūrėta ir nepersistengta.

Darius (29 m.): Man, kaip sportuojančiam vyrui, akiai patrauklesnis ir gražesnis merginos pilvas su išryškėjusiu pilvo presu.

Jonas (26 m.): Visi variantai savaip gražūs, todėl ir vyrų nuomonės šiuo klausimu dažnai skiriasi. Nors atiduočiau po balsą kiekvienam iš trijų pavaizduotų pilvukų, bet po papildomą žvaigždutę pridėčiau prie pirmojo arba trečiojo variantų nuotraukoje.

Karolis (25 m.): Aš už trečią variantą – jis labiausiai primena mano merginos pilvuką. Man niekada nepatiko merginos su „six pack'ais“...


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis