Tankių ir ilgų blakstienų paslaptis – ricinų aliejus!

Pasisekė toms, kurias pati gamta apdovanojo tamsiomis ir tankiomis blakstienomis, suteikiančiomis žvilgsniui kerinčio žavesio. O ką daryti, jei nesi iš tų laimingųjų? Na, patamsinti blakstienų be tušo ar dažų pagalbos tikriausiai nepavyks, bet suteikti joms daugiau apimties ir prailginti tikrai gali.

Stebuklų nesitikėk, bet 2 savaitės kasdienių ricinos aliejaus procedūrų tikrai duos pastebimus rezultatus. Aliejai seniai žinomi kaip geriausias serumas blakstienų grožiui. Aliejų komponentai įsiskverbia giliai į plaukelių šaknis ir stiprina juos iš vidaus. Gali naudoti migdolų, linų sėmenų, simondsijų ar alyvuogių aliejų, tačiau geriausiai vis dėlto veikia ricinų.

Procedūra labai paprasta: 2-3 lašelius aliejaus užlašink ant švaraus blakstienų šepetėlio ir patepk blakstienas nuo pat šaknų iki galiukų, tarsi dažydamasi tušu. Tam, kad aliejus galėtų ilgiau veikti, procedūrą atlik prieš miegą. Tik neužsitepk aliejaus per daug, nes rytinio akių paburkimo dar ilgai neatsikratysi.

Dar viena pagalbinė priemonė, turinčioms daugiau kantrybės – tai arbatų kompresai. Mes juos dažniausiai daromės akių paburkimui sumažinti, o Japonės – blakstienoms stiprinti! Ne veltui japonų kalboje žodžiai „blakstienos“ ir „arbata“ yra sinonimai. Arbatoje esanti rūgimo medžiaga taninas tonizuoja akių vokų odą, atkuria ir stiprina blakstienas. Vatos pagalvėles pamirkyk stiprioje, šiltoje arbatoje ir uždėjusi ant užmerktų akių, palaikyk 15 minučių. Pakaks 2-3 procedūrų per savaitę.

Na, o kai blakstienos jau bus ir ilgesnės, ir tankesnės, dar labiau jas paryškink tinkamai pasidažydama. Ar turi namuose blakstienų rietimui skirtas žnyplutes? Jei ne, būtinai įsigyk!

* Plaukų džiovintuvu pašildyk specialias riečiamąsias žnyplutes, suimk jomis blakstienas prie pat šaknų, suspausk ir palaikyk kelias sekundes. Tik žiūrėk, kad jos nebūtų per karštos – gali nusideginti ir pažeisti blakstienas.
* Atitrauk žnyples nuo šaknų srities porą milimetrų ir vėl suspausk blakstienas. Kartok, kol pasieksi galiukus. Maždaug 3–4 kartus. Jei blakstienos plonos, padenk jas bespalviu želė konsistencijos blakstienų tušo pagrindu. Jis stiprina, storina, ilgina.
* Išsirink tušo tūbelę, ištrauk šepetėlį, bet nepumpuok. Laikydama šepetėlį horizontaliai, priglausk prie viršutinių blakstienų šaknų ir judindama į šonus įnerk į jas. Brauk šepetėliu iki pat blakstienų galiukų. Kartok tai trissyk.
* Kiekvieną kartą nutepusi blakstienas pašukuok specialiu šepetėliu – taip sukursi nepaprastai tankių kaip vėduoklės blakstienų įspūdį. Daryk tai atsargiai ir iškart, kol tušas dar nenudžiuvo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis