Kiek plastinių operacijų reikia šiai merginai?

Korėjietė fotografė Ji Yeo sukūrė provokuojantį pasirodymą, pavadinimu „Piešk ant manęs“ („Draw on Me“), kurio metu nepažįstamieji ant jos kūno galėjo pažymėti vietas, kurias jų manymu merginai vertėtų pakoreguoti plastinės chirurgijos būdu. Eksperimento nuotraukas gali pažiūrėti ČIA.

Atvykusi į Ameriką, Ji Yeo pastebėjo, koks ryškus Rytų ir Vakarų kultūrų požiūris į plastinę chirurgiją. Anot Ji Yeo, Vakarų gyventojai plastines operacijas darosi tam, kad išryškintų savo seksualumą, o korėjiečių tikslas - užmaskuoti savo kilmę, tapti panašiomis į Vakarietes. Kaip sako pati Ji Yeo, Korėja - tai šalis, kurioje vyrai vertinami pagal jų finansinį stabilumą, o moterys - pagal išvaizdą. 2010 metų duomenimis, pagal vienam asmeniui tenkantį plastinių operacijų kiekį, Pietų Korėja užima pirmąją vietą. 1 iš 5 moterų Seule yra pasidariusi kokią nors grožio operaciją: vokų pakėlimas, kad akys atrodytų labiau Vakarietiškos“, žandikaulio korekcija, kad veidas būtų „V“ formos, kaip Vakaruose...

Eksperimento metu kai kurie praeiviai užrašė, kad Ji Yeo nuostabi ir jai nieko nereikia keisti, tačiau atsirado ir tokių, kurie vis dėlto pažymėjo koreguotinas vietas. Kokie eksperimento rezultatai - gali pasižiūrėti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis