Naminis plaukų laminavimas su želatina

Paprasta želatina, pasirodo, labai vertinga: ji pagerina virškinimą, yra naudinga sąnariams, netgi gali padėti kovoti su celiulitu, o želatinoje esančios retos amino rūgštys, pavyzdžiui, glicinas, tiesiog būtinos tavo raumenims! Tačiau tai ne viskas: želatinoje gausu kolageno, kuris yra geriausias tavo odos, plaukų ir nagų draugas!

Šį kartą apie tai, kaip želatiną panaudoti plaukų grožiui.

Plaukų laminavimas su želatina:

1. Užvirk vandenį, leisk jam šiek tiek atvėsti. Stikliniame indelyje 1 valg. šaukštą želatinos užpilk 3 valg. šaukštais šilto, bet ne karšto vandens. Jei tavo plaukai tankūs ir ilgi, tai ingredientų dėk 3 kartus daugiau: 3 valg. šaukštus želatinos užpilk 9 šaukštais vandens. Viską gerai išmaišyk. Nesibaimink, jei želatina prilips prie stalo įrankių, po to ji lengvai nusiplaus. Patarimas: po to, kai viską gerai išmaišysi, indelį su želatina uždenk lėkštute, kad neatvėstų. Po pirmos procedūros turėsi pati pakoreguoti ruošiamo želatinos mišinio kiekį, kad kitą kartą, norėdama laminuoti plaukus, žinotum, kiek mišinio tiksliai reikia tavo plaukams.

2. Kol želatina brinksta, išsiplauk galvą šampūnu, po to dar plaukus pamaitink balzamu ir išskalauk. Plaukus nusausink rankšluosčiu, kad nevarvėtų, bet būtų šiek tiek drėgni.

3. Nuo akimirkos, kai pasigaminai želatinos košelę, turi praeiti maždaug 20 minučių. Dabar patikrink, kaip atrodo želatina. Jeigu ji dar nevisiškai ištirpo, ją galima pašildyti, indelį įstačius į kitą indą su karštu vandeniu ir būtinai nuolat maišant iki vientisos masės.

4. Po to į želatiną įpilk savo mėgstamos kaukės plaukams – pusę valgomojo šaukšto (padauginti nereikėtų, nes efektas gali būti ne toks, kokio lauki). Konsistencija turi panašėti į tirštą grietinę

5. Dabar želatinos mišinį užtepk ant drėgnų plaukų. Pageidautina galvos odos netepti, t.y, pasistengti tepti 1 cm aukščiau nuo plaukų šaknų. Želatininės kaukės užtepimas vyksta greitai, tad ši laminavimo procedūra tau nesudarys jokių sunkumų.

6. Ant plaukų užtepus visą mišinį, ant galvos užsidėk polietileninį maišelį arba specialią maudymuisi skirtą kepuraitę. Iš viršaus galvą dar apvyniok rankšluosčiu ir 10–15 minučių pašildyk ją fenu. Po to, kad laikas neprailgtų, 45 minutes gali skirti namų ruošai ar kitiems savo reikalams.

7. Atėjus laikui, visą želatinos kaukę nuplauk nuo plaukų. Želatina, nusiplaus visiškai lengvai, nes į jos mišinį buvo įmaišytas balzamas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis