Patrauklumo atmintinė: 5 dalykai, kurie padės atrodyti žaviau

Pagauti laimės paukštę gali jau dabar! Pradėk nuo savo pokyčių: kai jausiesi gražesnė, labiau pasitikėsi savimi, tavo teigiami pokyčiai pritrauks ir laimingas dienas.

1. ŠYPSENA

Kad ir kaip kartais būtų sunku ar kažkam norėtųsi išsakyti ilgai kauptas neigiamas emocijas, geriausias ginklas - tavo nuostabi šypsena. Kasdien skirk pakankamai laiko dantų priežiūrai, atkreipk dėmesį, kokią dantų pastą naudoji, ar šepetėlis yra minkštas, tinka tavo dantenoms (ypač jei šios jautresnės). Nepamiršk ir profesionalios burnos higienos, ją rekomenduojama atlikti 1-4 kartus per metus (skaičius priklauso nuo tavo dantų būklės).

Puoselėk ir lūpas: drėkink, prieš eidama į lauką, būtinai patepk maitinamuoju balzamu. Taip pat nepamiršk reguliariai nušveisti švelniu šveitikliu. Kai šypsena graži, šypsotis norisi kur kas dažniau.

AP/Scanpix nuotr.

AP/Scanpix nuotr.

2. RAUDONAS LŪPDAŽIS

Jei atsikėlusi rytą jautiesi prislėgta ar veidas atrodo prastai, trauk iš kosmetinės raudonus lūpų dažus. Greičiausiai nėra kitos kosmetikos priemonės, kuri akimirksniu iš Pelenės tave paverstų princese. Raudoni lūpų dažai kaipmat suteikia patrauklumo ir paslepia visas negandas: tavo niūrias mintis, netikėtai iškilusį spuogelį ar pavargusį žvilgsnį. Tai slaptas ginklas, kurį privalo turėti kiekviena! Tiesa, jei lūpas dažai raudonai, užmaskuok ant veido esančias raudonas dėmeles ar sudirgimus, dažų spalva gali jas išryškinti.

AFP/Scanpix nuotr.

Adobe Stock nuotr.

3. IŠRAIŠKINGAS ŽVILGSNIS

Suteik veidui išraiškingumo akcentuodama žvilgsnį. Patobulinti akims pakaks vos kelių priemonių, svarbiausios - blakstienų tušas ir akių kontūras (tiek pieštukas, tiek skysta priemonė ar markeris). Jokiu būdu darydama kasdienį makiažą nepersistenk. Vakarėlio įvaizdis dienos metu atrodys keistai, o štai subtiliai paryškintas žvilgsnis suteiks gyvybingumo ir privers akis blizgėti džiugesiu.

SIPA/Scanpix nuotr.

4. SPINDINTI ODA

Kai merginos laimingos, jų oda švyti. Veidas atrodys gaiviai, jaunatviškai ir spindės, jei oda rūpinsiesi atidžiai. Kiekvieną rytą ir vakarą nupraususi veidą naudok specialias makiažo valymo ir odos prausimo priemones, visuomet sudrėkink tavo odos tipui tinkančiu kremu. Kasdien nuo-iki nesidažyk, pakaks maskavimo priemonėmis paslėpti odos trūkumus, o pudrą, strobingą ir kitas intensyvaus makiažo priemones palik vakarėliams.

SIPA/Scanpix nuotr.

Dažniau ne visai sveikus užkandžius iškeisk į padėsiančius išsaugoti nepriekaištingą odą. Į valgiaraštį įtrauk bertolerijų, migdolų ir graikiškų riešutų, moliūgų ir saulėgrąžų sėklų, įvairių (kad ir šaldytų) uogų (mėlynės, šilauogės, avietės, braškės), grūdėtos varškės, avokadų, upėtakių, lašišų.

Shutterstock nuotr.

5. PASITIKĖJIMAS SAVIMI

Atmink, kad grožis yra ne tik tavo išvaizda, bet ir tai, kaip save pristatai, kaip elgiesi ir jautiesi. Tos, kurios pasitiki savimi, paslydusios nesėkmių liūne sugeba atsitiesti ir pažvelgti į visa kitomis akimis. Jos nenuvertina savęs - net ir pralaimėjusios kovas tampa nugalėtojomis. Kad ir kas nutiktų pasitikėk savimi, aukštai iškelk galvą ir menkesnės ar didesnės bėdos pranyks greičiau. Juk vienos ir dėl nubėgusios pėdkelnių akies visą dieną nurašo lyg prakeiktą, o kitos priešingai - tokių mažmožių nė nepastebi. Kasryt apdovanok aplinkinius šypsena, nepamiršk pasakyti komplimentų kitiems ir dažniau juos sakyk sau - juk esi nuostabi!

Adobe Stock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis