Marilyn Monroe pėdomis: smakro implantai užkariauja grožio industriją

Panašu, kad smakro implantai tapo populiaresni net ir už krūtų didinimo operaciją: plastinės chirurgijos organizacijos Amerikoje teigimu, smakro keitimo operacijų skaičius pastaraisiais metais augo sparčiausiai.

Per pastaruosius trejus metus norinčių įsidėti smakro implantą skaičius padidėjo net 50 procentų. Žinoma, smakro keitimo procedūros labiau trokšta moterys nei vyrai – užsienio plastikos chirurgai sako, jog smakro implantui pasiryžę 60 proc. moterų ir tik 40 proc. vyrų. Tačiau toks troškimas – tikrai ne vidutinio amžiaus krizės padarinys: smakro keitimo operaciją užsisakančių vidutinis amžius – tik 25 metai! Jaunos merginos dažniausiai nori pabrėžti smakro formą, o vyresnės moterys siekia, kad būtų sutvarkomos ant smakro paliktos laiko tėkmės žymes.

TAIP PAT SKAITYK: Kodėl kairė veido pusė gražesnė nei dešinė?

Nenuostabu, kad sprendimui įgyvendinti didelius grožio pokyčius įtaką daro ir pasaulinio lygio žvaigždės: plastinės chirurgijos operaciją pasidaryti nusprendusios merginos dažniausiai nori, kad jų smakras taptų panašus į tokių žvaigždžių kaip Jennifer Lopez, Halle Berry ar Keira Knightley.

Beje, neseniai buvo patvirtinti gandai, jog smakro implantas buvo įstatytas ir žymiajai Marilyn Monroe: portalas „Dailymail“ paneša, jog Beverly Hills'o plastikos chirurgas Norman Leaf teigė, jog Marilyn Monroe naująjį smakrą „įsitaisė“ ar, tiksliau, kosmetinės chirurgijos pagalba jo formą pakoregavo dar 1950 metais.

TAIP PAT SKAITYK: Kiek plastinių operacijų reikia šiai merginai?

Kai Marilyn buvo atilkta smakro korekcija, jos amžius greičiausiai buvo 25 metai – šis skaičius sutampa ir su vidutiniu operacijos norinčiųjų amžiumi šiais laikais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis