Makiažo triukai, kurie padės patobulinti veido bruožus

Makiažas gali ne tik padailinti, bet ir optiškai pakeisti veido bruožus. „Idealaus makiažo tikslas – paryškinti natūralius veido bruožus, tad pirmas žingsnis siekiant tobulo rezultato yra objektyvus vertinimas. Tai padaryti nelengva, todėl kartais verta turėti nuotrauką, kuri leistų į save pažvelgti iš šalies“, – sako grožio ekspertė.

Konsultuoja Kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ grožio ekspertė Jūratė Kurilienė.

Pasak jos, norint optiškai pakoreguoti veido formą pakanka vos dviejų atspalvių pudros. „Šviesaus atspalvio pudra leidžia paryškinti skruostikaulius, ar sukurti išraiškingą žandikaulio liniją, o tamsesniu atspalviu galima akimirksniu susiaurinti plačią kaktą ar paslėpti išsišovusį smakrą. Toks atspalvių žaismas paryškina natūralius privalumus, todėl veidas atrodo žvalesnis ar net jaunesnis“, – sako J. Kurilienė. Pasak jos, taip pat svarbu nepamiršti antakių. „Neretai moterys šį žingsnį praleidžia. Iš tiesų, formuojant antakių liniją galima sukurti net kelis skirtingus įvaizdžius. Pavyzdžiui, platūs antakiai veidui suteikia jaunatviškumo, o ilga antakių linija optiškai platina siaurą veidą“, – pastebi grožio ekspertė. 

Vokų šešėliai yra nepamainoma makiažo priemonė. „Yra žinoma, kad kontrastingos spalvos paryškina viena kitą – ne išimtis ir vokų šešėliai. Pavyzdžiui, violetiniai atspalviai akimirksniu paryškina žalios, o žemės spalvos – mėlynos spalvos akies rainelę. Be to, šviesą atspindinčiais vokų šešėliais galima optiškai padidinti akis. Tiesa, tai reikia daryti itin saikingai, nes priešingu atveju rizikuojama atrodyti vulgariai,“ – sako grožio ekspertė ir pataria šviesą atspindinčiais šešėliais subtiliai paryškinti liniją po antakiu – taip žvilgsnis atrodys žvalesnis.

Natūralumo suteiks švelni akių kontūro linija – ją tereikia išsklaidyti specialiu teptuku. „Vyresnio amžiaus moterys vengia naudoti šešėlius dėl užkritusių vokų. Pasitelkiant makiažo gudrybes šią problemą galima nesunkiai išspręsti. Deja, universalaus sprendimo šiuo atveju nėra, todėl vertėtų pasikonsultuoti su profesionalu, kurio patarimus bus galima pritaikyti ir namuose“, – sako J. Kurilienė.

Pasak jos, neretai moterys ieško būdų, kaip suteikti lūpoms daugiau putlumo. „Iš tiesų, tai nėra sudėtinga. Norint suteikti lūpoms putlumo visai nebūtina turėti daugybę skirtingų atspalvių priemonių – pakanka natūralios spalvos kontūro pieštuko.

Vandeniui atsparūs, minkšti lūpų pieštukai
Vandeniui atsparūs, minkšti lūpų pieštukai "Artdeco", "Douglas"

Tereikia pieštuku apvesti išorinį viršutinės lūpos kraštelį ir tuo pačiu pieštuku švelniai padengti lūpos paviršių. Taip lūpos atrodys putlesnės, o nusitrynus lūpų dažams kontūras išliks nepastebimas“, – vieną mėgstamiausių grožio triukų atskleidžia J. Kurilienė. Anot jos, papildomo putlumo viršutinei lūpai suteiks maža gudrybė – šviesą atspindinčia priemone švelniai perbraukite virš lūpų kontūro. Tiesa, ši linija turi būti beveik nepastebima.

"Shutterstock" ir gamintojų nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis