Kaip formuoti plaukus, kad jų apimtis padidėtų? (foto)

Surišusi plaukus į arklio uodegėlę nusivili, kad jų apimtis nėra tokia, kokios norėtum ir kuria gali didžiuojasi kitos merginos? COSMO visuomet sako, jog nėra padėties be išeities: gali išmėginti ne vieną būdą, kaip optiškai padidinti plaukų apimtį.

Akimirksniu to padaryti nepavyks – to dažnai tikisi merginos, per televiziją pamačiusios naują plaukų apimtį didinančios priemonės reklamą. Tačiau užtrukti itin ilgai taip pat neprireiks: skirti laiko plaukų apimties didinimui galėsi kiekvieną rytą.

Plaukų džiovinimas

Pradėkime nuo ritualo, kurį, prieš formuodamos plaukus specialiomis priemonėmis, atliekame pirmiausiai: plaukus išplauname ir juos džioviname. Tai, kaip sausini plaukus taip pat turi didelę reikšmę toms damoms, kurios nori, kad plaukai taptų kur kas puresni. Taigi, kaip džiovinti plaukus?

1. Išlipusi iš dušo plaukus suvyniok į rankšluostį ir taip juos palik bent 5 – 10 minučių: dalį drėgmės sugers plaukai, dalį rankšluostis.

2. Tuomet gali džiovinti plaukus džiovintuvu. Pradžioje palenk galvą, o oro srovę nutaikyk iš viršaus į pakaušį.

3. Po poros minučių pasiimk apvalų šepetį ir keisk džiovinimo būdą: šepetį laikydama prie plaukų šaknų, sruogos vidinėje pusėje, nutaikiusi oro srovę iš viršaus, tuo pačiu metu leisk džiovintuvą ir apvalų šepetį žemyn. Šį judesį atlik su visais plaukais.

TAIP PAT SKAITYK: Įdomūs ir naudingi faktai apie tavo plaukus

4. Vėliau pakelk viršutinio plaukų sluoksnio sruogą aukštyn ir džiovintuvo oro srovę nukreipk į plaukų šaknis, keldama džiovintuvą iki jų galiukų. Tai kartok su visais plaukais viršugalvyje.

5. Galiausiai, permesk plaukus ant kairio šono ir į jį nukreipk džiovintuvo pučiamą šiltą orą. Tuomet visus plaukus permesk į dešinį šoną ir dar šiek tiek padžiovink.

6. Nepamiršk, kad džiovinti plaukų ilgai negalima – šiuos judesius turi atlikti iki kol plaukai taps visiškai sausi. Beje, plaukus trink tik su apimtį didinančiu šampūnu ir tokią paskirtį turinčiu kondicionieriumi.

Toliau formuodama plaukus, žinoma, neapsieisi ir be plaukams purumo suteikiančių ir jų apimtį didinančių formavimo priemonių. Ploniems plaukams rekomenduojama naudoti purškiamas priemones – tokio tipo produktas ne taip apsunkins plaukus, todėl ir purumas išsilaikys ilgiau.

Greitai suformuojamos šukuosenos, didinančios plaukų apimtį:

Į viršų sušukuoti plaukai

* Į viršų sušukuoti ir iškelti plaukai – viena stilingiausių ir ilgiausiai besilaikačių šukuosenų. Atskirk viršugalvio plaukus, suskirstyk juos į kelias sruogas ir jas suvelk: pradėk nuo esančios pačiame viršugalvyje ir artėk link plaukų, augančių greta veido. Suvėlusi vieną sruogą, papurkšk ją plaukų apimtį didinančiu laku ir tuo pačiu metu po sruoga dėk lako flakonėlį bei palaikyk jį porą sekundžių. Taip plaukai užsifiksuos tinkamoje padėtyje.

Galiausiai visas suveltas sruogas, lengvai braukdama šukuosenos formavimo šukomis, išlygink, kad neliktų styrančių plaukų. Dailiai sušukavusi, iškeltus plaukus supurkšk fiksuojančia priemone. Likusius plaukus sutvarkyk pagal nuožiūrą: iš suveltos uodegėlės surišk kuodelį, palik paleistus plaukus, susukusi juos į garbamas ar tiesiog surišk juos į uodegėlę.

Sklastymo gudrybės ir „Bob“ variantai

* Jei plaukų sklastymą toje pačioje vietoje skiri jau kurį laiką – permesk plaukus ant kito šono ir sutvirtink juos fiksuojančia priemone. Šį būdą gali naudoti gana reguliariai – pavyzdžiui, kas kelias dienas.

* Kitas variantas – dirbtina „Bob“ šukuosena. Toms, kurios neplanuoja kirpti plaukų, netikrasis „Bob“ taip pat puiki išeitis. Geriausią efektą išgausi, jei pirmiausiai sugarbanosi plaukus ir tik tuomet smeigtukais juos tvirtinsi vidinėje plaukų pusėje. Nepamiršk plaukų lako ar kitokios šukuoseną standinančios priemonės!

Garbanų stebuklai

* Turbūt nėra tokios „blogų plaukų“ situacijos, kurioje merginos neišgelbėtų garbanos, tiesa? Taigi, gali rinktis skirtingo dydžio garbanas, tačiau geriausią rezultatą pavyks pasiekti plaukus susukant stambiais suktukais.

* Taip pat gali plaukus sukti vidutinio dydžio garbanomis, supurkšti jas fiksuojančia priemone ir po kurio laiko iššukuoti – efektas tikrai nenuvils.

* Gali imti pavyzdį ir iš dainininkės Katy Perry – smulkiais plaukų suktukais ar, verčiau, karštomis plonomis sukimo žnyplėmis imk sukti plaukus nuo ausies viršaus linijos link plaukų galiukų. Beje, toks „pudeliuko efektas“ – viena pagrindinių šio rudens šukuosenų tendencijų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis