Po nesėkmingo plaukų tiesinimo Jennifer Aniston teko nusikirpti

Ar jau girdėjai, kad aktorė Jennifer Aniston gerokai pasitrumpino savo plaukus? Ir ne dėl to, kad panoro pasikeisti šukuoseną. Pasirodo, dėl pokyčių kaltas braziliškas tiesinimas, tiesiog sudeginęs Jennifer plaukus! Naująją J. Aniston šukuoseną gali pamatyti paspaudusi ČIA.

Prieštaringa procedūra, kurios metu naudojamas formaldehido ir keratino derinys, tiesius plaukus išlaiko net iki 3 mėnesių, o juk apie tai svajoja dauguma garbanių ir tų, kurių plaukai linkę banguotis. Stebuklas? Anaiptol! Vienas geriausių Niujorko plaukų stilistų Oskaras Blandi, tarp kurio klientų tokios įžymybės, kaip Julianne Moore, Uma Thurman ir seserys Olsen, įspėja, kad prieš nusprendžiant imtis tokių priemonių reikėtų gerai pagalvoti.

„Manau, kad pats gydymas yra veiksmingas, bet prieš jį darant reikėtų įsitikinti, jog jūsų plaukų būklė yra tam tinkama. Aš nepatarčiau jo klientui, kuris nuolatos dažo plaukus, nes tokiu atveju plaukai gali būti per silpni, kad ištvertų šį intensyvų gydymą. Manau geriausia pirma išbandyti šį tiesinimą ant nedidelės plaukų dalies, o tada jau tiesinti visus likusius.“

Garsenybių makiažo ir plaukų stilistė Rachel Wood taip pat nebuvo patenkinta procedūros rezultatu. Jos manymu braziliškas tiesinimas sukelia daugiau problemų, negu yra vertas.

„Aš pati turiu garbanotus plaukus ir vieną vasarą bandžiau juos išsitiesinti, tačiau pamačiusi rezultatą supratau, jog mano garbanos tiesiog atrodė suplotos. Geriau jau praleisti šiek tiek daugiau laiko kiekvieną dieną tiesinant paprastu tiesintuvu arba eiti tiesiog tokiai, kokia esu.“

Rachel priduria, jog ši procedūra yra brangi ir gali kainuoti nuo 300 dolerių, o ir vėlesnė tokiu būdu ištiesintų plaukų priežiūra yra labai varginanti bei ganėtinai brangi, nes norint išlaikyti rezultatą, privaloma naudoti brangius šampūnus, kurių sudėtyje nėra sulfato rūgšties. „Dabar rinkoje yra tiek daug nuostabių produktų ir įrankių plaukams, jog tai tikrai nėra būtina“- tvirtina stilistė.

Mokslininkai ištyrė, jog priemonių, kuriomis daromas braziliškas tiesinimas, sudėtyje formaldehido kiekis siekia 12%, tačiau plaukų stilistams

rekomenduojama naudoti tik tuos produktus, kurių sudėtyje nėra daugiau nei 0,1% šios medžiagos.

Nesi girdėjusi, kas tas „braziliškas tiesinimas“? Susipažink!

Braziliškas tiesinimas pradėtas taikyti 2005 m. Brazilijoje. Procedūros metu plaukai ištepami specialiu plaukų odeles atveriančiu ir paruošiančiu tiesinimui šampūnu, iššukuojami ir paliekami 30 minučių. Vėliau, naudojant tiesintuvus, suaktyvinamas šampūno poveikis. Karščio ir formaldehino kombinacija neleidžia plaukams garbanotis ir jie išlaiko tiesių plaukų efektą ganėtinai ilgai. Tačiau kaitinamas formaldehinas garuoja, o šie garai gali sukelti įvairius negalavimus, tokius kaip sunkus kvėpavimas, sloga... Negana to, ši medžiaga laikoma galimu vėžio sukėlėju. Papildomą rūpestį kelia ir tai, jog formaldehinas turi tiesioginį ryšį su galvos oda ir gali prasiskverbti į plaukų folikulus padarydamas ilgalaikę žalą plaukų augimui ir neleisdamas nuslinkusių plaukų vietoje augti naujiems.

Ryžtis tokiai procedūrai ar ne – spręsti tau. Tačiau Jennifer Aniston pavyzdys bent jau mus nuo tokios idėjos atbaidė. Juk tokio lygio žvaigždės plaukais rūpinasi tik geriausi profesionalai, o rezultatas... Ne ištiesinti, o nukirpti plaukai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis