Kokia plaukų spalva tau tinka, padės išsiaiškinti paprasčiausia folija

Esame skirtingų gymių: vienų oda šviesesnė, kitų tamsesnė, vienų akys mėlynos, kitų rudos, natūralūs plaukai šviesūs arba tamsesni. Gymių variacijų yra galybė, tačiau visi jie skirstomi į 2 grupes - šiltus ir šaltus. Šilto gymio merginoms labiau tinka šilti plaukų atspalviai (medaus, raudonmedžio, kaštoniniai ir t.t.), o šalto - šalti (tamsūs, rašalo juodumo, platinos baltumo, pilkšvi ir t.t.).

Iš veido nustatyti savo gymį - šiltas jis ar šaltas, nėra taip paprasta. Nors sakoma, kad tam tikros odos atspalvio, akių ir plaukų spalvos kombinacijos atitinka šiltą arba šaltą gymį, kartais jos yra mišrios ir sunku nuspręsti, kuriai grupei priklausai.

Kad išsirinkti tinkančius plaukų atspalvius būtų lengviau ir nereikėtų valandą kitą nagrinėti savęs veidrodyje, išbandyk folijos testą. Tiesa, jam reikės ne paprastos virtuvinės folijos, o iš pirmosios pagalbos dėžutės. Joje turėtum rasti apklotą, kurio viena pusė yra sidabrinės, kita - auksinė. Kaip žinai, nelaimės atveju, jei žmogų reikia vėsinti, ant jo tiesi foliją sidabrine puse į išorę, kad apklotas atmuštų saulės spindulius. Jei žmogui reikia šilumos, užkloji jį auksine folijos puse į viršų - šis traukia saulės spindulius.

Grįžkime prie folijos naudojimo grožio tikslais. Paimk folijos apklotą ir priglausk prie veido. Jei sidabrinė folijos pusė veidą tarsi sendina, vizualiai tempia į apačią, juodina paakius, o auksinė, atvirkščiai - pakelia skruostus viršun, veidas atrodo skaistus, gaivus ir spindintis, vadinasi tavo tipas yra šiltas. Tau tiks šiltų spalvų tonai. Jei tavo veidas atrodo geriau, kai pridedi sidabrinę folijos pusę, esi šalto tipo. Tau labiau tiks šalti atspalviai.

Šalti atspalviai apima visą paletę nuo baltos iki juodos. Šiltos spalvos turi gelsvų, natūralių atspalvių, nuo medaus iki gintaro. Kai kurios spalvos gali būti tiek šiltos, tiek šaltos. Pavyzdžiui, raudona, kuri turi daug mėlynos, yra šalto tipo. Raudona, turinti geltonos, bus šilto atspalvio. Taigi, jei plaukus dažaisi salone, pasitark su meistre, kurios spalvos bus šiltos, o kurios šaltos. Jei plaukus dažaisi namuose, teks iš akies pačiai įvertinti, kuriai grupei priklauso pasirinkti dažai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis