Geriausios dienos plaukų kirpimui pagal Mėnulio kalendorių

Apie tai, kada kirpti savo plaukus, atsižvelgiant į gimimo dieną ir Mėnulio padėti Zodiako ženkle jau rašėme (gali paskaityti ČIA), o dabar pratęsime temą ir bandysime išsiaiškinti, kokią įtaką plaukams daro Mėnulio fazės ir dienos.

Jei kirptumeisi tuomet, kai Mėnulis yra augantis (jaunaties ir priešpilnio metu), plaukai augs kur kas greičiau, nei kerpant juos Mėnulio dilimo metu (per pilnatį ir delčią). Stiprinti plaukus įvairiomis priemonėmis taip pat geriau augančio Mėnulio metu, o štai plaukų spalva išsilaikys ilgiau, jeigu plaukus dažyti dylančio Mėnulio metu.

Kartu su Mėnulio fazėmis didelę įtaką plaukams daro ir Mėnulio dienos. Kiekviena iš šių dienų turi savo ypatybių, taigi, siūlome paskaityti.

1 Mėnulio diena – plaukų kirpimas gali daryti neigiamą įtaką tavo sveikatai, sutrumpinti gyvenimą.
2 Mėnulio diena – ne pats palankiausias laikas pokyčiams. Gali iškilti konfliktų darbo kolektyve, nesusipratimų su artimaisiais žmonėmis.
3 Mėnulio diena – plaukų kirpimas neigiamai veikia tavo organizmą ir skatina neapgalvotas išlaidas.
4 Mėnulio diena – gali pajusti, kad užplūdo neigiamos emocijos, nepaaiškinamas nusivylimas, emocinės baimės ko nors netekti.
5 Mėnulio diena – puiki diena plaukų kirpimui, daranti teigiamą įtaką tavo finansams.
6 Mėnulio diena – nepalanki diena plaukų kirpimui, skatinanti peršalimus ir ligas.
7 Mėnulio diena – pagal Tibeto kalendorių, tai naikinimo diena, kurios metu gresia rimti konfliktai tiek darbinėje srityje, tiek asmeniniame gyvenime.
8 Mėnulio diena – puiki diena plaukų kirpimui. Ši diena skatina ilgaamžiškumą, gerą sveikatą, padeda tau pakilti aplinkinių akyse.
9 Mėnulio diena – nepalanki diena, pritraukianti ligas.
10 Mėnulio diena – ši, kaip ir 7 diena, taip pat yra naikinanti, todėl nuo plaukų kirpimo geriau susilaikyti.
11 Mėnulio diena – viena iš geriausių dienų plaukų kirpimui. Ji teigiamai veikia tavo emocijas, skatina jausmus, proto įžvalgą.
12 Mėnulio diena – plaukus kirpti nepalanku – pritraukiamos nelaimės, traumos, didėja pavojus gyvybei.
13 Mėnulio diena – Palanku kirpti plaukus, kirpimas lemia laimę ir naudą, gražią išvaizdą.
14 Mėnulio diena – finansinė diena. Plaukų kirpimas gali paskatinti materialinės padėties pagerėjimą, nuosavybės pagausėjimą ir netgi pakelti tave vadovybės akyse. Jeigu kirptis neplanuoji, bent jau skirk laiko savo plaukams – paliesk juos, paglostyk, pašukuok.

15 Mėnulio diena – skatina galvos skausmą, baimės atsiradimus, todėl geriau kirpimo vengti.
16 Mėnulio diena – klaidų ir nelaimių diena. Sumažėja racionalus mąstymas, todėl klaidų gali padaryti tiek darbuose, tiek asmeniniuose santykiuose.
17 Mėnulio diena – pagal rytiečių įsitikinimus – šios dienos plaukų kirpimas gali pritraukti kenkiančias, nepalankias dvasias.
18 Mėnulio diena – pritraukia vagystes, ligas. Tai – dar viena naikinimo diena pagal Tibeto tradicijas.
19 Mėnulio diena – norinčioms ilgesnio gyvenimo, ši diena plaukų kirpimui itin palanki.
20 Mėnulio diena – ši diena neigiamai veikia tavo emocijas. Gali užpulti mintys, kad gyvenimas – niekam tikęs, atsirasti beprasmybės pojūtis.
21 Mėnulio diena – norinčioms pritraukti grožį ir gerovę – ši diena puikiai tinka.
22 Mėnulio diena – puiki diena norinčioms šiek tiek praturtėti, turėti daugiau nuosavybės. Turėk omenyje, kad ši diena gali įtakoti ir svorio padidėjimą.
23 Mėnulio diena – teigiamai veikai tavo išvaizdą ir gerbūvį.

24 Mėnulio diena – labai nepalanki diena plaukų kirpimui. Gali išlįsti įvairios ligos, negalavimai.
25 Mėnulio diena – diena, susijusi su akių ligomis. Nusikirpus plaukus gali pablogėti regėjimas, padidėti akispūdis, išaugti miežis.
26 Mėnulio diena – plaukų kirpimas pritraukia laimę, skatina tavo gyvenimo permainas geresne linkme. Tikėtini asmeninio gyvenimo pokyčiai ir karjeros galimybės.
27 Mėnulio diena – tobula diena vizitui pas kirpėją. Padės pritraukti asmeninę laimę ir finansinę gerovę.
28 Mėnulio diena – norinčioms pagerinti santykius su aplinkiniais, vertėtų kirptis būtent šią dieną. Ji padės išryškinti tavo žavesį, lengviau rasti kontaktą su žmonėmis.

29 Mėnulio diena – bloga diena plaukų kirpimui, neigiamai veikianti visas gyvenimo sritis.

Nepamiršk, kad plaukų augimo greitis priklauso nuo Mėnulio padėties danguje. Todėl plaukų kirpimui nepakanka parinkti vien tinkamą mėnulio ir savaitės dieną, geram plaukų augimui reikia dar atsižvelgti į Mėnulio padėtį Zodiako ženkle. Mėnulio padėtį galima pamatyti visiems metams sudarytame mėnulio kalendoriuje.

* Mėnulis Avino ženkle laikomas visiškai netinkama diena plaukų kirpimui, nors plaukų kokybei tai neigiamos įtakos nedaro, tačiau po šios procedūros tomis dienomis nusilpsta organizmo imuninė sistema ir padidėja įvairių susirgimų rizika.

* Mėnulis Jautyje, Mergelėje, Ožiaragyje laikomas pačiu palankiausiu laiku apsilankyti kirpykloje. Plaukai gerai auga, sustiprėja, po kirpimo mažiau šakojasi.

* Mėnulis Dvyniuose ir Svarstyklėse padeda formuoti purias šukuosenas, skatina plaukų augimą, tačiau pačiai plaukų struktūrai įtakos nedaro.
* Mėnulis Vėžyje ir Žuvyse sulėtina plaukų augimą, tačiau jiems suteikia daugiau gyvybinių galių.

* Mėnulis Liūte laikomas nepalankiu laikotarpiu kirpimuisi, jeigu tuo metu tau prastai sekasi. O jeigu nori pakeisti savo gyvenimo būdą ir ritmą, pats laikas eiti į kirpyklą.

* Mėnulis Skorpione labai sudėtingas laikotarpis, galintis tiek pagerinti, tiek pabloginti tavo asmeninį gyvenimą ir tavo santykius su priešingos lyties atstovais.

* Mėnulis Šaulyje padeda teigiamiems pokyčiams karjeroje, darbe santykiuose su kolegomis ir verslo partneriais, padeda pasiekti pripažinimą ir pritraukia socialinę sėkmę.

* Mėnulis Vandenyje laikomas visiškai nepalankia padėtimi plaukų kirpimui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis