Grožio karalienės figūros kaina - 1120 kalorijų per dieną

Stebime gražuoles, pozuojančias ant žurnalų viršelių, žingsniuojančias podiumais ar bandančias savo laimę įvairiuose misių konkursuose, ir ne visada susimąstome, kiek pastangų reikia įdėti, kad atrodytum taip, kaip atrodo jos.

Manai, pasisekė šioms panelėms tobulybėms? Nė velnio! Neverta pavydėti, nes tikriausiai tik mažas procentas šių merginų iš prigimties yra lieknutės. Visoms kitoms tenka gerokai pasistengti ir atsisakyti daugybės gyvenimo malonumų. Visų pirma - galimybės valgyti tai, ko norisi ir tiek, kiek norisi!

Tiesa, dauguma jų tvirtina, kad nekankina savęs dietomis ir sporto salėje nepraleidžia pusės dienos, bet ar tikrai? Štai Jungtinių Amerikos Valstijų gražuolė Katherine Webb, laimėjusi „Mis Alabama 2012“ titulą atvirai prisipažino, kad norėdama išlaikyti tokias kūno linijas, per dieną leidžia sau suvartoti ne daugiau nei 1120 kalorijų, vietoj rekomenduojamų 2000.

Kiekvieną rytą vietoj sočių pusryčių ji geria braškių, bananų, baltymų miltelių ir migdolų pieno kokteilį. Pietums - špinatų salotos su migdolais ir švieži vaisiai, o vakarienei - ant grotelių kepta vištiena ir saldžios bulvės. Jokių pyragėlių, šokoladų ir kitų skanėstų. Užkandžiams Katherine leidžia sau suvalgyti obuolį arba šaldyto jogurto. Tačiau to nepakanka: gražuolė lieja prakaitą sporto salėje bent 3 kartus per savaitę, po kelias valandas. Tokia štai nemenka tobulos figūros kaina. O tu ar pasiryžtum tokiam gyvenimui dėl kūno linijų?


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis