Žvaigždės diktuoja drąsaus manikiūro tendenciją. Foto

Šįmet žvaigždės renkasi įvairias nagų lako spalvas, nuo kraujo raudonumo iki smaragdų, tačiau madingiausios merginos į tendencijas žvelgia kūrybingiau. Jei nori žengti koja kojon su grožio naujienomis, išmėgink grafišką manikiūrą – jis vėl topuose!

Derink kontrastingas spalvas: juodą ir baltą ar geltoną, smėlinę ir raudoną, rudą ir mėlyną, ir t.t. Viena spalva turėtų būti švelnesnė, kita – sodri. Švelnesne nulakuok visą nago plokštelę, o ryškia (arba keliomis spalvomis) tik galiuką.

Kelias nagų lako spalvas derina aktorės January Jones, Jenna Ushkowitz, TV laidų vedėja Kelly Sbourne. AFP, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Išbandyk ir atvirkščią prancūzišką manikiūrą – kita spalva lakuok ne nago nagliuką, bet pusmėnulį prie odelės. Tokį manikiūrą pamėgo atlikėja Jennifer Lopez ir burleskos šokėja Dita von Teese.

Dita Von Teese, AFP/Scanpix nuotr.

Nagų lakai: „Douglas“, „Dior Vernis“, „Collistar“, „Max Factor Glossfinity“, „Lancome“, „Yves Saint Laurent“, gamintojų nuotr.

Nebijok improvizuoti, gali lakuoti ne tik pusmėnulius ar galiukus, bet ir visą nagą išpiešti grafiniu raštu. Neseniai vykusiuose Amerikos muzikos apdovanojimuose dainininkė Katy Perry pasirodė baltais taškeliais išmargintais nagais, kurie tapo išskirtine įvaizdžio detale.

Katy Perry, SIPA/Scanpix nuotr.

AFP, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis