Kaip paspartinti plaukų augimą paprastais metodais?

Parduotuvėse yra įvairiausių priemonių, skirtų plaukų stiprinimui. O jei pabandytume naminius receptus? Laiko daug nesugaiši, o plaukams tikrai padėsi.

* Kiekviena kartą plaudama galvą, į šampūną įlašink kelis lašus ylang-ylang arba rozmarinų aliejaus.

* Į galvos odą reguliariai įtrink varnalėšų, migdolų arba ricinos aliejaus, apvyniok plaukus maistine plėvele arba rankšluosčiu ir pašildyk plaukų džiovintuvu. Tai padės veikliosioms medžiagoms greičiau įsiskverbti. Geriausia, jei viską darysi prieš miegą ir galvą išsiplausi tik ryte. Šią procedūrą atlik 1-2 kartus per savaitę 2 mėnesių bėgyje.

* Atsikratyk įpročio galvą plauti karštu vandeniu, kuris pažeidžia plaukus. Išsitrinkusi galvą, plaukus apliek šaltu vandeniu. Šilumos ir šalčio kontrastas puikiai stimuliuoja kraujotaką, taigi pagerina plauko folikulo mitybą. Be to, tai padės subalansuoti riebalinių liaukų veiklą!

* Kiekvieną dieną skirk 5 minutes galvos masažui. Pirštų galiukais švelniai pamasažuok galvos odą , kad kraujotaka būtų greitesnė.

* Plaukų augimui labai svarbus pakankamas skysčių balansas organizme. Sumažink suvartojamo alkoholio, kavos, juodos arbatos kiekį. Rinkis ne keptą, o virtą arba troškintą maistą, vartok mažiau druskos ir aštrių prieskonių.

* Duoną supjaustyk mažais gabaliukais ir pamirkyk vandenyje arba natūraliame jogurte. Skysčio prisigėrusią duoną sutrink ir užtepk ant plaukų šaknų. Palik kaukę valandai laiko, o tuomet nuplauk su šampūnu.

* Eidama miegoti, plaukus visuomet susipink į kasytę, tik labai laisvą. Taip jie mažiau trinsis, velsis ir lūžinės. Dėl šios pačios priežasties vertėtų įsigyti ir šilkinius pagalvių užvalkalus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis