Šukuosena rudeniui: į uodegą surišti plaukai (nuotraukos)

Po kepure palaidų plaukų šukuosena pasmerkta. Plaukai prisiploja ar užsiriečia į kitą pusę. Geriau juos rišk į uodegą ir džiaukis nesugadinta bei madinga šukuosena. Ne viena Holivudo žvaigždė tokią šukuoseną pasirenka premjerai ir apdovanojimams. Be to, jos variantų yra tiek, kiek laki tavo fantazija.

* Jei tavo veidas ovalo ar kvadrato formos, gali drąsiai rinkis stipriai suimtų ir ties pakaušiu surištų plaukų šukuoseną. Kaip Kim Kardashian, Olivia Wilde ar Blake Lively.

* Jei veidas apvalus, plaukus suimk laisvai ir palik kelias trumpas sruogas kristi ant veido, kaip Kelly Osbourne.

* Jei veidas trapecijos formos ar pailgas, plaukus suimk laisvai prie pat sprando. Uodegą gali garbanoti, stipriai suvelti, supinti į purią kasą ar susukti į virvelę. Pažiūrėk, kaip plaukus riša Gwyneth Paltrow ir Jessica Biel.

* Jei tavo veidas širdies formos, plaukus kelk ir rišk kone viršugalvyje. Priekyje gali pašiaušti nedidelę plaukų bangą. Visai kaip Kate Beckinsale.

* Jei nori puošnaus kuodo-uodegos šukuosenos (kaip Zoe Saldana), sek šiomis instrukcijomis:

1. Drėgnus plaukus supink į kelias kasas ir išdžiovink. Suimk stambią plaukų sruogą ties viršugalvių. Ją pakelk ir apačią nestipriai suvelk.

2. Suimk plaukus laisvai į uodegą – per vidurį pakaušio ir sprando. Tegul kelios trumpesnės sruoges krenta ant veido. Stipriai surišk plona gumele.

3. Iš plaukų uodegos susuk laisvą mazgą ir pritvirtink keliomis mažomis smeigėmis.

4. Išlindusią uodegėlę švelniai pavelk, papešiok ties mazgu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis