Tobulos moters paveikslas pagal vyrus

„90 – 60 – 90“ gana atgyvenęs neva tobulos moters figūros standartas. Dauguma vyrų – ne visuotinių stereotipų vergai, kaip dažnai atrodo damoms. Kiekvienas turi savitą skonį, suformuotą ne pagal modelių grožio standartus. Taigi, vyrams uždavėme klausimą: kokia moters figūra jiems atrodo tobula?

TAIP PAT SKAITYK: Modelių fotografas: žinau būdų, kaip seksualumo variklį užvesti kiekvienoje moteryje (foto)

Stipriosios lyties atstovai ne tik mėgino sudėlioti nepriekaištingos moters figūros paveikslą, bet ir atviravo apie tai, kuri moters kūno dalis greičiausiai atkreipia jų dėmesį, sužavi ir gali pavergti jų širdis. Išgirsti atsakymai ir vėl nustebino, kadangi kai kurie iš jų neatitinka moterų įsivaizdavimo: krūtinė ar užpakaliukas – tai ne tos vietos, kurias pirmiausiai nužvelgia dauguma vyrų!

Kaip vyrai įsivaizduoja tobulą moters figūrą?

Aurimas (30 m.): Išdžiuvę pilvai manęs nė kiek netraukia, taigi, mano atsakymas būtų A–B–A. Vyrams spoksot į moters krūtinę paprasčiausia, jei tai leidžia jos apranga, tačiau jau praėjau tą etapą, kai pirmiausiai apžiūri šiuos apvalumus ar užpakaliuką. Todėl dėmesį visuomet atkreipiu pirmiausiai į moters plaukus bei akis.

TAIP PAT SKAITYK: Ko JIE niekada neatleistų savo mylimosioms? (vyrų apklausa)

Andrius (25 m.): C–C–A. Bet pirmiausia pastebiu moters akis – juk viską gali jai nupirkti, bet botoksu akių nepagražinsi!

Giedrius (28 m.): Mano variantas: C–A–C. Tačiau, gal nuskambės banaliai, tačiau pirmiausia pakeri išraiškingos moters akys.

Jonas (26 m.): C–C–B. Man svarbiausia visuma: tai, kad moters kūno formos atrodytų proporcingai.

Tomas (25 m.): B–A–A. Liemuo, mano nuomone, gražiausia ir bene „svarbiausia“ moters kūno vieta.

Mindaugas (24 m.): C–C–B. Krūtinės grožis svarbus dėl to, kad tai – vienas moteriškumo simbolių, tačiau svarbiau, kad figūra būtų proporcinga. Dažnai pastebiu, jog žiūriu į moters kojas, tad galbūt ši kūno vieta man gražiausia.

Imantas (31 m.): Aš už C–A–B variantą. Mano nuomone, tobulos moters iš trijų variantų nesudėliosi, nes figūros grožis – labai laikinas, jei mergina neužsiima sportu.

Vladas (29 m.): A–B–B arba B–B–B. Pamačiusios moterį mano akys visuomet krypsta link liemens ir užpakaliuko.

Tomas (29 m.): B–C–A. Bet dauguma figūrų tipų savaip gražios.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis