Šaltojo sezono kirpimų ir spalvų tendencijos. Foto

Jei nusprendei keisti įvaizdį, daryk tai drąsiai. Šį sezoną madingi griežti trumpesni kirpimai ir sodrios spalvos.

Madingiausius kirpimus ir plaukų dažymo tendencijas pristato viena garsiausių pasaulyje plaukų stilistų akademija „Vidal Sassoon“. Akademiją dėl išskirtinio stiliaus žino ir vertina tie, kurie sukasi grožio pasaulyje. Šį kartą siūloma atsigręžti į dendžių laikus.

Rudens ir žiemos kolekcija „The Dandies“ (angl. - dendžiai) išsiskiria aštriais kirpimais ir drąsia spalvine palete. Įkvėpimo semtasi iš XIX a. Londono aukštuomenėje besisukusių dabitų – dendžių, kurie ypatingą dėmesį skyrė ne tik išvaizdai, bet ir rafinuotai elgsenai. Laikui bėgant dendžio sąvoka išliko, tačiau jo įvaizdis keitėsi. Šiandien plaukų stilistai prikėlė kelis skirtingus dendžių įvaizdžius, pritaikytus ir vyrams, ir moterims. Kolekcija suskirstyta į 3 dalis: „Jockey Club“, „Roustabout“, „Suedehead“.

Madingos trumpesnės androginiškos šukuosenos, kurios pabrėžia nuožmumą, kuria charakterį. Asimetriški „Jockey Club“ kirpimai atidengia išraiškingus veido bruožus, o ryškios spalvos (varno juoda, ugninė, sodri vyšnių ir tamsiai mėlyna) suteikia įvaizdžiui originalumo. Toks stilius tiks toms, kurios nebijo išsiskirti iš minios, kurios nebijo dėmesio. Prie griežtų šukuosenų stilistai siūlo derinti drąsų makiažą, pavyzdžiui, baklažanų spalvos lūpas.

„Vidal Sassoon“ rudens ir žiemos kolekcija „The Dandies“, kryptis „Jockey Club“, Colin Roy nuotr.

„Vidal Sassoon“ rudens ir žiemos kolekcija „The Dandies“, kryptis „Jockey Club“, Colin Roy nuotr.

Konkurse „Trend Vision Award 2013“, kur demonstruota „Vidal Sassoon“ šukuosenų kolekcija, dendiškų modelių lūpos buvo nudažytos sodria vyšnių spalva ir papuoštos daugybe priklijuojamų kristalų.

„Vidal Sassoon“ rudens ir žiemos kolekcija „The Dandies“, kryptis „Jockey Club“, Organizatorių archyv. nuotr.

„Vidal Sassoon“ rudens ir žiemos kolekcija „The Dandies“, kryptis „Jockey Club“, Organizatorių archyv. nuotr.

Didžioji ekonominė krizė įkvėpė kolekcijos dalį „Roustabout“. Čia pristatytas modernizuotas to laikmečio darbininkų įvaizdis išsiskiria šaltumu, išlaikytomis griežtomis formomis. Tendencinga spalva – platinos baltumas su pilkšvais arba rausvais pustoniais.

Prie šviesių plaukų derinamas natūralus nude makiažas, vos parausvinti skruostai ir lūpos. Antakiai pašviesinti, o akims suteikta šiek tiek švytėjimo.

„Vidal Sassoon“ rudens ir žiemos kolekcija „The Dandies“, kryptis „Roustabout“, Colin Roy nuotr.

Platininiai plaukai pastaruoju metu yra vieni madingiausių ir tarp Holivudo žvaigždžių, taip plaukus dažo dainininkės Lady Gaga, Gwen Stefani, Robyn, aktorės Gwyneth Paltrow, Anne Hathaway bei kitos.

„Vidal Sassoon“ rudens ir žiemos kolekcija „The Dandies“, kryptis „Roustabout“, Organizatorių archyv. nuotr.

Dar vieną madingą įvaizdį padiktavo 8-ojo dešimtmečio Londonas ir jo skirtingos subkultūros. Kolekcijos dalyje „Suedehead“ susipina ska, mod, skinheadų ir regio stiliai. Kirpimai konstruktyvūs, aštrūs, spalvos sodrios – platininė balta su rusvų tonų perėjimais arba juoda su kontrastingais spalviniais intarpais. Šioje dalyje pasiūlytuose įvaizdžiuose mažiau teatrališkumo nei „Jockey Club“, šukuosenos minimalistiškesnės, tačiau išraiškingos.

„Vidal Sassoon“ rudens ir žiemos kolekcija „The Dandies“, kryptis „Suedehead“, Colin Roy nuotr.

Prie skirtingas subkultūras atspindinčių kirpimų derinamas arba neutralus, arba pankiškas makiažas, pastarajame juodomis strėlėmis akcentuojamos akys.

„Vidal Sassoon“ rudens ir žiemos kolekcija „The Dandies“, kryptis „Suedehead“, Colin Roy nuotr.

Kirpimas: Mark Hayes ir Creative Team
Dažymas: Peter Dawson and Color Team
Makiažas: Daniel Koleric
Nuotraukos: Colin Roy
Stilius: Lucie Perrier

Kolekcijos vaizdo klipas:

Daugiau kolekcijos nuotraukų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis