Stiprių ir ilgų blakstienų paslaptys šaltuoju metų laiku

Lauke vis labiau spaudžia šaltukas, o patalpose oras šiltas ir sausas. Rezultatas? Išsausėjusi oda ir... blakstienos!
Taip, taip, jos taip pat gali išsausėti, todėl pradeda kristi, trupėti, trumpėti, tampa blyškesnės ir praranda tankumo įspūdį.

COSMO atskleis tau kelias gudrybes, kurios sutvirtins tavo blakstienas ir neleis joms byrėti. Reguliariai atliekant šias procedūras blakstienos ims greičiau augti, tamps tankesnės ir ryškesnės. Argi ne apie tai svajoja kiekviena mergina?

Norėdama tinkamai pasirūpinti savo blakstienomis, turėtum atsisakyti vandeniui atsparaus tušo ir veido plovimo muilu. Paprastai blakstienos atauga per keturias – aštuonias savaites. Joms tiesiog reikia švelnumo ir rūpesčio! Palepinkite savo blakstienas pasinaudodama šiais patarimais:

1) prieš griūdama į lovą, patepk blakstienas vazelinu;

2) naudokis produktu, skirtu akių makiažui valyti, o ne muilu ar dušo žele;

3) jei tavo blakstienos vis tiek lūžinėja, apsilankyk pas dermatologą. Jis gali paskirti tau receptinį vaistą blakstienoms, dėl kurio blakstienos užaugs ilgesnės, stipresnės ir tamsesnės.

Taip pat siūlome išbandyti natūralias procedūras, kurias gali pasigaminti pati.

Blakstienų tepalą pasigaminsi iš 8 gramų vazelino, 5 gramų ricinos aliejaus, 0,2 gramų Peru balzamo (balsamum peruvianum). Visus komponentus kruopščiai sumaišyk ir šiuo tepalu tepk blakstienas du kartus per dieną. Norėdama sulaukti akivaizdaus efekto, blakstienas taip prižiūrėk bent kelis mėnesius.

Dar keli tepalų receptai, kurie spartina blakstienų augimą – lygiomis dalimis sumaišyto ricinos aliejaus ir romo mišinys bei ricinos aliejaus ir migdolų aliejaus tepaliukas.

Ricinos aliejus praverčia blakstienų masažui. Tam tinka ausų krapštukas, tik jo nemerk tiesiai į aliejų – geriau kišk į aliejų pirštą ir juo suvilgyk krapštuką (taip išvengsi aliejaus pertekliaus, kurio gali patekti į akis). Aliejų paskirstyk ant blakstienų nuo šaknų iki galiukų. Masažas padeda sustiprinti blakstienas, suteikia joms sodresnės spalvos ir švelnumo, taip pat stimuliuoja jų augimą. Į ricinos aliejų galima įlašinti šiek tiek vitamino А. Masažą patartina daryti kas dieną.

Blakstienoms naudingi žolių nuovirų ir antpilų kompresai. Tam reikalui tinka šilta rugiagėlių, ramunių, šalavijų arbata. Vėsdamas antpilas tonizuoja vokų odą, šalina nuovargio požymius. Kompresą laikyk 10-20 minučių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis