Atsikratyk maišelių po akimis per kelias minutes

Turbūt visos esame mačiusios tą atspindį veidrodyje, kai užtinę akių maišeliai užgožia visą veido grožį. Šventinio laikotarpio metu audringų vakarėlių tikrai netrūksta, todėl po jų gali pabusti smarkiai paburkusiais paakiais. O ką daryti, jeigu tą pačią dieną laukia naujas vakarėlis, kuriame turi atrodyti pritrenkiančiai?

Kofeinas, alkoholis, sūrus maistas – visa tai ne į naudą tavo grožiui. Po vakarėlių arba po vakarienei suvalgytos sūrios silkės rytais paakių maišelius „sprogdinti" siūlome įvairiais kompresais. Taigi, dalinamės keliais, labai veiksmingais ir išbandytais kompresų receptais, kurie atmerks akis.

Petražolių kompresas. Pasidaryk iš medžiagos skiautės mažus maišelius, įberk į juos smulkintų petražolių ir įmerk į verdantį vandenį. Ištrauk, nuvarvink ir truputį nuspausk, leisk šiek tiek atvėsti. Palaikyk maišelius ant akių 3-4 minutes, o po to uždėk šaltame vandenyje suvilgytus vatos diskus ir kelias minutes palaikyk.

Mėtų kompresas. 1 šaukštą džiovintų arba šviežių mėtų lapelių užpilk stikline verdančio vandens ir palaikyk 5 minutes, nukošk. Gautą skystį atvėsink iki kambario temperatūros, suvilgyk jame vatos tamponėlius, uždėk ant akių ir palaikyk 10 minučių.

Juodosios arbatos kompresas. 1 šaukštelį arbatžolių užpilk 4 šaukštais verdančio vandens. Palik 30 minučių, kol vanduo prisitrauks arbatos. Nukošk ir pamirkiusi vatos diskelius skystyje dėk ant akių. Palaikyk apie 10 minučių.

Ramunėlių kompresas. 3 šaukštelius ramunėlių žiedų užpilk stikline verdančio vandens ir palik pritraukti 10-15 minučių, nukošk. Pamirkiusi vatos diskelius, dėk juos ant akių ir palaikyk 10 minučių.

Jei po šių kompresų patinimo požymiai nedingsta, vertėtų griebtis šlapimą varančių arbatų. Tam puikiai tinka žalioji, bruknių lapų, meškauogių arbata.

Pavargusios, patinusios akys gali būti ir ligų priežastimi, todėl jei tokios problemos kartojasi reguliariai, vertėtų apsilankyti pas gydytoją. Tamsūs ratilai po akimis - pervargimo, žarnyno uždegimo, nervinis išsekimo, inkstų, širdies ligų požymis. Patinę viršutiniai ar apatiniai vokai - infekcijos arba alergijos. Taip pat akys užtinsta, jei organizme užsilaiko vanduo, o tai neretai susiję su skydliaukės, inkstų problemomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis