Kiek per mėnesį lietuvaitės sumoka už savo grožį? (apklausa)

Dauguma vyrų galvoja, jog visus savo (kartais ir mylimųjų) pinigus išleidžiame pirkdamos vien „skudurus“. O faktas, kad mūsų grožis reikalauja kur kas daugiau priemonių, dažnai lieka užkulisuose: dekoratyvinė kosmetika, odos priežiūros rinkinys, depiliacijos, manikiūras ir kitos procedūros... Grožio priežiūra ir mums pačioms tapo įprasta išlaidų virtine. Taigi, paprašėme lietuvaičių paskaičiuoti, kiek per mėnesį jos sumoka už savo grožį?


Žydrūnė: Kas mėnesį išleidžiu apie 150–200 Lt. Makiažo pagrindas atsieina brangiausiai, tačiau jį tenka pirkti nebūtinai kiekvieną, kartais kas antrą mėnesį. Reguliariai įsigyti tenka makiažo valiklį, kremą, hidrolatą, kaukes, plaukų šampūną, taip pat pas manikiūro specialistę lankausi reguliariai.

Kamilė: Dieninis kremas – 15
Lt, naktinis kremas – 20 Lt, paakių kremas – 10 Lt, veido tonikas – 15
Lt, veido prausiklis – 12 Lt, veido kaukė – 15 Lt, makiažo valiklis – 16
Lt, spuogus džiovinantis skystis – 14 Lt, šampūnas (250 ml) – 6 Lt,
kondicionierius (100 ml) – 5 Lt, plaukų kaukė (100 ml) – 5 Lt. Taigi,
per mėnesį išleidžiu virš 130 litų. Viską perku universiteto vaistinėje,
o ten nelabai brangu ir šimtą kartų geresni produktai nei priemonės,
kainuojančios šimtus.

Jorūnė: Kadangi naudoju gerą
kosmetiką, kurios man užtenka ilgai, tad galiu pasakyti, iš tiesų
sutaupau. Tarkim, pudra, tušas, 3 skirtingi kremai, šampūnas ir
kondicionierius ir dar koks papildomas kremas ar vokų šešėliai man
kainuoja apie 400 Lt. Visko man užtenka 5–6 mėnesiams. Taigi,
apytiksliai, per mėnesį išleisčiau 67 Lt. Nereguliarios papildomos
išlaidos: plaukų dažymas (60– 70 Lt), depiliacijos (~100 Lt).

Rūta: Na, kiekvieną mėnesį skirtingai, bet mažiausiai išleidžiu 100 litų... Kosmetikos priemonės, kurias reguliariai tenka įsigyti: pudra, blakstienų tušas, lūpų blizgesys ir pan. Tam išleidžiu daugiausiai pinigų.

Ingrida: Dažniausiai būna taip, kad visos priemonės baigiasi vienu metu, bet apytiksliai viskas kainuotų iki 100 litų kas mėnesį. Piniginę labiausiai ištuština nagų priežiūra, tačiau dabar eksperimentuoju su šampūnais ir jiems skiriu daugiausiai lėšų.

Monika: Reikia paskaičiuoti: dekoratyvinės kosmetikos priemonių dažniausiai užtenka pusei metų, šampūnų ir kaukių kokiems 2 mėnesiams, tai išleidžiu... maždaug 100 litų per mėnesį. Kaukės plaukams pasibaigia greičiausiai, jas tenka pirkti dažniau ir tai sudaro didesnę sumą nei kitos priemonės. Brangiausia mano grožio krepšelyje – dekoratyvinė kosmetika, tačiau jos užtenka ilgam laikui.

Greta: Net neįsivaizduoju, gal 100 Lt . Naudoju makiažo pagrindą (~65 Lt), pudrą ( ~50 Lt), sausą pudrą (~70 Lt) ir blakstienų tušą (~50 Lt). Tačiau tušo pakanka 2 mėnesiams, o pagrindo ir pudros dar ilgesniam laikui. Naudoju ir kremą, prausiklį, toniką, o kiekvienas jų kainuoja apytiksliai po 60 Lt, taigi, iš viso šios priemonės atsieina˜ 180 Lt. Tačiau šią sumą sumoku kas 4 mėnesius.

Ana: 100 Lt. Nieko reguliariai neperku. Perku tik tada, kai pasibaigia. Tačiau reguliariai į depiliacijos procedūrą. Vasaros metu išlaidos padidėja dėl pedikiūro.

Agnė:  Apytiksliai išleidžiu per mėnesį 150 litų, jeigu einu į veido valymo procedūrą. Išlaidas skaičiuočiau kas du mėnesius. Dažniau perku kremus, prausiklius, o kas 3 mėnesius įsigyju kreminę pudrą ir blakstienų tušą. Na, daugiau pinigų išleidžiu tuomet, kai nusprendžiu išmėginti naujus grožio priežiūros produktus.

Sigita: Kadangi aš kasdien
nesidažau, tai man ir kainuoja priemonės nebrangiai. Mano plaukai
sveiki, todėl brangių šampūnų irgi neperku... Žinoma, vienu ypu galiu
išleisti 200 Lt, nes viskas paprastai baigiasi vienu metu, bet per
mėnesį grožio priemonėms turbūt skiriu apie 50 Lt. Brangiai kainuoja
pudra (~50–60 Lt), bet kasdien nesidažau, todėl ją perku kas tris
mėnesius. Kur kas dažniau perku ir daugiausiai išleidžiu veido kremui,
šampūnui bei balzamui.

Aistė: Nenaudoju daug makiažo priemonių, nes dažausi retai, todėl kas mėnesį už jas mokėti netenka. Bet per 3 mėnesius išleidžiu 200–300 litų. Kontaktiniai lęšiai (70 Lt) taip pat įeina į šią sumą, nes gražesnė jaučiuosi, kai esu be akinių. Papildomos kūno priežiūros priemonės man atsieina maždaug 50 Lt.

Diana: Esu vizažistė, todėl grožio priežiūros produktų niekada nebūna gana: vis papildau savo lagaminėlį. Na, o kasdien naudoju tik mažą kiekį pudros, tuša ir vazeliną ir tai man kainuoja apie 120 Lt, bet šių dalykų kas mėnesį pirkti netenka. Taip pat naudoju argano ir kokoso aliejus, kurie baigiasi mažiausiai po poros mėnesių. Reguliarūs pirkiniai: nagų ir makiažo valikliai, kempinėlės. Nors kvepalus perku retai, tačiau tai man kainuoja brangiausiai.

Aistė: Vidutiniškai išleidžiu apie 100–150 Lt, tačiau kremai, pudros tusai ir kitos priemonės per mėnesi nesibaigia. Na, bet brangiausiai atsieina veido kremas ir kremas su atspalviu – juos naudoju kasdien.

Greta: Priklauso nuo prekės, indo talpos, bet reikalingiausios priemonės, kurias pastoviai naudoju, nėra brangios. Per mėnesį išleidžiu gal 200 Lt, bet į šią sumą įeina viskas: kūno higiena, šampūnai, kremai, kaukės, blakstienų tušai ir pan.

Gabrielė: Galėčiau pasakyti, kiek išleidžiu per pusę metų, bet tą skaičių padalinus iš 6... Per mėnesį išleidžiu apie 90 litų. Į šią sumą įskaičiuotas ir apsilankymai pas plaukų meistrą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis