Tobulos išvaizdos maniakai: plastikos chirurgas pakoregavo savo dukrų kūnus

Gultis po plastikos chirurgo peiliu ar ne – kiekvieno asmeninis reikalas, bet, pripažinkime, šiek tiek keista, kai tobulinti išvaizdą ar ne nusprendžia... tėtis!

Žinomas Kalifornijos plastikos chirurgas Michaelas Niccole nusprendė, kad geriausia dovana ta, kurią padarai savo rankomis, taigi padovanojo savo dukroms keletą operacijų: patobulino užpakaliukus, padidino krūtis, nusiurbė riebaliukus, žinoma, reguliariai suleidžia botokso.

Pats plastikos chirurgas tvirtina, kad jų šeima – ideali, nes skuba pašalinti visus atsiradusius trūkumus, tame tarpe ir tuos, kurie liečia išvaizdą. Sakytume, įdomus požiūris į šeimos idilę, bet gal labiau šiuo atveju tiktų žodis „kvailokas“? Pirmiausia šeimos galva atkreipė dėmesį į dukters Charm netobulumą: jos pilvukas buvo atsikišęs! Atradęs šį „defektą“ tėvas iš karto ėmėsi taisyti padėtį. Sakysi, na ir kas? O kaip tau toks faktas: dukrai tuo metu buvo 9 metai!

Ar dar reikia stebėtis, kad dar paauglystėje merginos panoro naujų krūtų, užpakaliukų ir t.t.? Sekanti į „rūpestingo“ tėvo rankas pakliuvo dukra Brittani, kuri nuo 15 metų tėčio prašė naujų krūtų!

„Mano krūtinė buvo plokščia ir aš jaučiausi nekomfortiškai savo pačios kūne. Būdama 15 metų pasakiau tėvams, kad man reikia naujos krūtinės ir nuolatos tai primindavau. Mokyklos baigimo proga tėtis nustebino mane ir padovanojo krūtų didinimo operaciją, kurią pats ir atliko. Buvau tokia laiminga! Dabar suprantu, kad plastika – geriausia, ką aš kada nors esu dariusi. Myliu savo krūtis, jos tiesiog nuostabios“ - pasakojo Brittani.

„Mūsų tėtis pats geriausias, todėl esu tikra, kad operacijos metu esu patikimose rankose. Aš gimiau Kalifornijoje, kur plastinė chirurgija yra normali šiuolaikinio gyvenimo dalis, todėl dabar turiu idealaus dydžio krūtis. Mano draugai sako, kad atrodau fantastiškai“ - seseriai pritaria ir Charm.

Tačiau vien tik krūtimis merginos tikrai neapsiribojo. Užpakaliukai patobulinti, riebaliukai nusiurbti, o botokso injekcijas tėtis dukroms daro reguliariai. „Kartą per du mėnesius tėtis suleidžia mums botokso. Manau, kad šios injekcijos labai svarbios, nes padeda apsisaugoti nuo raukšlių. Man botoksas leidžiamas ir į pažastis, kad sumažintų prakaitavimą“ - atviravo Charm.

„Mano dukterys užaugo grožio apsuptyje: mūsų automobiliai ir namai visuomet atrodo tobulai, o draugai išsiskiria labai dailia išvaizda. Sakyčiau, kad jos jaučia šiokį tokį spaudimą ir dėka to suvokia visą grožio svarbą. Man buvo labai malonu padėti savo dukroms ir aš su malonumu padarysiu tai dar kartą“ - sakė šeimos galva, dukterų grožiu besirūpinantis Michaelas Niccole.

Štai tokia šeimynėlė! Panašu, kad operacijų bus dar tikrai ne viena... Ką tu manai apie tokį tėvo požiūrį į dukrų išvaizdą ir kaip vertintum pačias merginas?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis