Naujųjų metų vakarėliui – kerintis mėlynas žvilgsnis

Ateinantys metai vadinami mėlynojo medinio arklio, tad švenčių metu mėlyna spalva bus neabejotinas sėkmės simbolis. Pasirūpink, kad tavo naujametinio vakarėlio įvaizdyje atsirastų bent viena mėlyna detalė. Tai gali būti ne tik drabužis ar aksesuaras, bet ir makiažas.

Metai iš metų mėlyną makiažą matome ir ant podiumų, ir sklaidydamos žurnalų puslapius, tačiau reta kuri išdrįsta pasidažiusi mėlynai pasirodyti gatvėje. Laikas žengti drąsų žingsnį pirmyn ir parodyti, kad tu žinai tendencijas ir puikiai jas pritaikai.

Atlikėja Selena Gomez ir "Dior" modelis. Reuters ir AP/Scanpix nuotr.

Mėlynų šešėlių mada atkeliavo dar iš karalienės Viktorijos laikų, kai pamėlę akių vokai buvo grožio etalonas. Jie simbolizavo tyrumą ir gerą širdį. Tiesa, kad mėlynos akys ypač tinka šviesiaodėms (karalienės Viktorijos laikais moterys ypač saugojo odą, kad ši neįdegtų saulėje, nes išblyškusi oda buvo aristokračių ženklas), bet pasidažiusios mėlynai šauniai atrodys ir juodaplaukės ar ypač šviesios blondinės, rudaakės, taip pat pilkaakės. Įspūdingai atrodo mėlynais šešėliais pasiryškinusios juodaodės. Jei neturi nei vieno iš išvardintų bruožų – ne bėda, tai tik rekomendacijos.

Akorė Jennifer Hudson, SIPA/Scanpix nuotr.

Sakoma, kad šešėlių ir akių spalva neturėtų būti vienoda, juk nenorėtum, kad aplinkiniai pastebėtų tik tavo šešėlius, be ne akis. Taigi, mėlynakėms patariama ieškoti atspalvio, kuris būtų arba tamsesnis, arba šviesesnis už jų akis. Didesnė tikimybė, kad spalva neužgoš mėlyno žvilgsnio, jei dažysiesi ne šešėliais, bet naudosi mėlyną pieštuką arba apvadą. Ties blakstienomis skystu kontūru (arba pieštuku) nubrėšk juodą liniją, o virš jos mėlyną, nepagailėk blakstienų tušo. Juoda spalva taps atsvara mėlynai ir žvilgsnis atrodys išraiškingesnis.

Aktorė Olivia Wilde, SIPA/Scanpix nuotr.

Aktorė Evangeline Lilly, AFP ir Sipa Press/Scanpix nuotr.

Toms, kurių oda rausvesnė, patariama vengti violetiškai mėlynų šešėlių, jie kurs pasiligojusių akių įspūdį. Labiau tiks vaiski mėlyna ar turkio. Violetiški atspalviai puikiai reda prie vidutinio tamsumo ir tamsesnės odos. Jei planuoji akis dažyti mėlynai, naudok bent jau 2 atspalvius – tamsesnį ir šviesesnį. Šviesesniu padenk visą voką, o tamsesniu arba liniją ties blakstienomis, arba išorinius akių kampus. Taip pat mėlynus šešėlius gali patamsinti juodais. Išmėgink mėlyną padūmavusį makiažą, toks atrodo nepakartojamai!

Išsirinkusi mėlyną akių makiažą, likusį veidą dažyk neutraliomis spalvomis. Nenaudok tamsaus bronzato ar skaistalų. Puikiai tiks kūno spalvos lūpų dažai bei blizgis, venk sodrių ar vampyriškų lūpų, tegul dominuoja akys.

Kaip pasidaryti mėlyną padūmavusių akių makiažą, pamatysi vaizdo klipe:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis