Kokia priežiūra reikalinga tavo kosmetinei?

Pasibaigusio galiojimo kosmetikos priemonių naudojimas gali sukelti alergiją ir tokius nemalonumus, kaip akių uždegimas, sudirgusi, išberta oda. Tačiau ne ant kiekvienos dekoratyvinės kosmetikos pakuotės pastebime svarbiąją galiojimo datą. Todėl COSMO paruošė tau atmintinę, kaip tinkamai prižiūrėti savo kosmetinės turinį.

Jei ant tavo blakstienų tušo, nagų lako ar kito kosmetikos produkto galiojimo laikas vis dėlto nepažymėtas, tuomet skaičiuoti jį pradėk nuo priemonės atidarymo pradžios. Kiek laiko kosmetinėje esančius grožio produktus galima naudoti sužinosi žvilgtelėjusi į apačioje esančią lentelę.

Tačiau bet kuriuo metu pastebėjusi, jog pasikeitė lūpų blizgio, nagų lako, kreminės pudros konsistencija ar lūpdažio kvapas – nedvejodama mesk juos į šiukšlinę! Beje, tinkama grožio priežiūrai svarbu ne tik kosmetikos galiojimo laikas, tačiau ir naudojamų šepetėlių bei teptukų, kempinėlių švara. Todėl tam, kad ant veido nepakliūtų nešvarumų, galinčių sukelti uždegimus, reguliariai išvalyk sąlytį su oda turinčius makiažo pagalbininkus.

Kosmetinius šepetėlius ir teptukus rekomenduojama reguliariai valyti dezinfekuojančiomis servetėlėmis. Jei tai darysi po kiekvieno naudojimo ir juos laikysi švarioje vietoje, „rimtesnio“ valymo makiažo įrankiams prireiks tik kas mėnesį. Priešingu atveju tai daryti reikėtų dažniau – kas savaitę ar dvi.

Jei prisiruošei šepetėlius, teptukus išvalyti kaip pridera, tau prireiks alyvuogių aliejaus ir dezinfekuojančio muilo. Pirmiausiai mažame indelyje sumaišyk muilą ir aliejų, produktų santykis turėtų būti 2:1. Tuomet šepetėlio galvutę atsargiai pakišk po drungno vandens srove ir atsargiai išskalauk. Tuomet šiek tiek pagaminto plovimo skysčio įsipilk į delną ir į šepetėlio šerelių viršūnes švelniai jį įtrink. Tuomet šepetėlio šerelius pakartotinai nuskalauk drungnu vandeniu, įsitikindama, jog neliko nei makiažo, nei plovimo mišinio likučių. Galiausiai šepetėlio šerius lengvai nusausink servetėle ir įdėk į stiklainį ar kitą indą šereliais į viršų. Per naktį šepetėlis išdžius geriausiai.

Jokiu būdu nekišk po vandeniu viso šepetėlio! Jei sudrėkinsi įrankio kotą, šereliai gali atlipti ir iškristi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis