Koks makiažas madingas 2014 metais? Atsako vizažistė Rita

Kokių spalvų kosmetiką turi rinktis šiais metais, kad neatsiliktum nuo mados? Kaip kosmetikos pagalba vizualiai susiaurinti veidą ir kaip ryškinti antakius? Ką reikia žinoti antakių formą koreguojant pačiai? Į šiuos COSMO skaitytojų klausimus atsako vizažistė Rita Paukštė.

1. Koks makiažas 2014 metais bus madingas?

Kaip ir anksčiau, taip ir šiais metais madingas gaivus makiažas, švytintis veidas ir lygi, tarsi aksominė, veido spalva. Vis dar išlieka madinga akių formą išryškinanti kontūro linija bei padūmavusios akys.

Madingiausios šešėlių spalvos: visi violetinės spalvos atspalviai ir pustoniai. Šaltojo sezono metu rekomenduojama nebijoti metalo blizgesiu švytinčių akių šešėlių. Lūpas dažykite tamsia vyšnių, ryškia rožine ar intensyvia koralų spalva.

2. Mano veidas apvalios formos. Kaip pačiai kosmetikos pagalba susiaurinti ir pailginti veidą?

Apvalų veidą galima koreguoti natūralaus, tačiau tamsaus atspalvio skaistalais arba specialia modeliavimo pudra. Veidas atrodys išraiškingesnis, ilgesnis, jeigu skaistalus tepsite nuo skruostų viršaus iki lūpų kampučių, galiausiai retušuojant ryškią liniją. Tai darykite įtraukus skruostus. Taip pat šiek tiek patamsinkite ir kaktos kampuose.

3. Visuomet pešioju savo antakius pati, bet dabar imu galvoti, kad jų forma man netinka. Į ką reikia atkreipti dėmesį, kad pasirinkta antakių forma man tiktų?

Antakių korekcija pakeičia ne tik žvilgsnį, bet ir viso veido harmoniją, todėl tvarkant antakius namuose jokiu būdu nepešiokite plaukelių virš antakių linijos – taip sugadinsite jų augimo liniją. Tvarkydamos antakius namuose vadovaukitės taisykle: gražiais antakiais laikomi tie, kurių lankas prasideda ir baigiasi vienoje linijoje.Tačiau rekomenduočiau apsilankyti pas specialistą, kuris parinks tinkamiausią formą jūsų antakiams.

4. Kuo ir kodėl ryškinti antakius geriau – pieštuku ar šešėliais?

Ryškinant antakius pieštuku, jų linija būna griežtesnė, todėl antakius ryškinti rekomenduočiau specialiais antakių šešėliais bei užtvirtinti juos specialiu antakių vašku. Taip sukuriamas natūralesnis vaizdas. Minėtas priemones galima įsigyti specializuotose kosmetikos parduotuvėse.

Jei vizažistei Ritai Paukštei klausimų turi ir tu, atsiųsk juos el. pašto adresu portalas@cosmopolitan.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis