Makiažo gudrybės: kaip suteikti blakstienoms ilgio ir tankumo

Tankios ir ilgos – kiekviena norime būtent tokių blakstienų. Ir tai visai įmanoma, jei tik pasirinksi tinkamą blakstienų tušo šepetėlį ir išmoksi teisingai pasidažyti. Štai kelios visai nesudėtingos makiažo specialistų paslaptys, padėsiančios sukurti pribloškiantį žvilgsnį.

Visų pirma – blakstienų rietimas. Kad plaukas būtų paklusnesnis ir blakstienos gerai užsiriestų, žnyplutes pašildyk plaukų džiovintuvu. Tuomet pravertas žnyples dėk prie pat viršutinių blakstienų augimo linijos, tačiau neliečiant pačio voko. Švelniai suspausk blakstienų rietimo žnyples taip, kad jų viršus atsiremtų į viršutinio voko raukšlelę – įdubimą ir palaikyk porą sekundžių. Veiksmą kartok kelis kartus po kelias sekundes ir, šiukštu, smarkiai nespausk žnyplių, kitaip rezultatas bus tikrai ne toks, kokio norėjai: matysis rietimo linija, todėl blakstienos atrodys nenatūraliai. Jei tavo blakstienos ilgos, tuomet žnypleles suspausk kiek toliau nuo jų augimo linijos.

Kad blakstienos atrodytų tobulai, turi nuspręsti, kokį efektą suteikiančio tušo tau reikės.
* Jei nori blakstienas užriesti, rinkis išlenktą šepetėlį
* Jei nori džiaugtis tankesnėmis blakstienomis – šepetėlis turėtų būti su daugybe šerelių, per daug neatskirtų vienas nuo kito.
* Jei nori ilgesnių, dailiai atskirtų blakstienų, tau tiks guminis, netankus šepetėlis.

Tušą tepk trimis sluoksniais: pirmas – nuo pat pagrindo iki galiuko, antras – nuo vidurio iki galiukų ir trečias – paryškink tik pačius galiukus.

Kad blakstienos atrodytų tankesnės, o akys – ryškesnės, rinkis šepetėlį su tankiais, tolygiai išdėstytais šereliais. Tušą zigzago judesiais iš pradžių tepk tik tiek pagrindu, o tuomet perbrauk per visą blakstienų ilgį. Didesnė dalis tušo susikaups apačioje, todėl jos atrodys tankesnės.

Kiekvieną kartą patepusi blakstienas tušu, pašukuok specialiu šepetėliu – taip sukursi nepaprastai tankių kaip vėduoklės blakstienų įspūdį. Daryk tai atsargiai ir iškart, kol tušas dar nenudžiuvo.

Išbandyk dar vieną labai paprastą gudrybę, optiškai suteikiančią blakstienoms tankumo. Pirštu švelniai pakelk akies voką ir ties vidine blakstienų augimo linija (iš esmės tarp pačių blakstienų) sudėliok taškelius juodu akių pieštuku. Panašiai, kaip pieštum akių kontūrą, tik ne virš blakstienų, o tarp jų.

Apatines blakstienas padažyk tik vienu tušo sluoksniu, taip dėmesys bus nukreiptas į viršutines blakstienas, ir jos atrodys dar ryškesnės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis