Prieš ir po: elegantiški Marijos pokyčiai (foto)

Po COSMO šukuosenos pokyčių konkurso nugalėtoja pasakojo, jog jaudulys išnyko vos įėjus į „My Studio“ grožio saloną: „Atsisėdau į kėdę ir pagalvojau - na, viskas, Marija, atėjo ir tau laikas pasikeisti“.

Verslo ekonomiką studijuojanti, šiuo metu banke praktiką atliekanti Marija Adomonytė (21 m.) – tikra aktyvistė: atradus laisvo laiko dalyvauja visur, kur tik pavyksta: „Būna ir taip, kad pamirštu apie konkursus, kuriuose dalyvauju“, – juokiasi COSMO pokyčių projekto dalyvė. 

Marijos šukuosenos pokyčiai  (nuotr. Gyčio Vidžiūno)
Marijos šukuosenos pokyčiai (nuotr. Gyčio Vidžiūno)

Nors sėdėdama plaukų stilisto ir kirpimo meistro Mikhail Kodesnikov kėdėje Marija atrodė kiek įsitempusi, tačiau pamačiusi veidrodyje savo atvaizdą, kai „My Studio“ profesionalų ir makiažo meistrės Sandros Didžiokaitės darbas buvo baigtas, mergina džiaugėsi ir dėkojo už galimybę sudalyvauti tokiame projekte: „Galbūt pokyčiai nėra labai ekstremalūs, bet aš jaučiuosi labai pasikeitusi. Iš grožio salono išėjau ne tik su nauja stilinga šukuosena, bet ir „pasikrovusi“ daug teigiamos energijos. Tą, beje, pastebėjo ir kiti. Iš draugų sulaukiau galybės pagyrimų, darbo kolektyve taip pat nelikau nepastebėta: šukuosena mano išvaizdą daro reprezentatyvesne, o ir kitą dieną viena jauna klientė, ilgai stovėjusi ir žiūrėjusi į mane, po kurio laiko pasiryžo prieiti ir paklausti, kas man šitaip gražiai nudažė plaukus. Galiausiai ji pasakė, jog nori konsultuotis tik pas mane! Taigi, esu kupina gerų emocijų!“, – pasakojo Marija.

COSMO konkurso nugalėtojai kirpimo profesionalas Mikhailas suformavo tokią šukuoseną, kad kiekvieną rytą Marijai nebūtų sudėtinga plaukus susitvarkyti pačiai. O salono meistrė Laura Baronaitė pasirūpino, kad nauja plaukų spalva pabrėžtų, išryškintų merginos veido bruožus – tam pasirinko švelniai pilkšvą, natūralų gelsvą ir vario atspalvių plaukų dažus. Marija sakė, jog po pokyčių iš karto keliaus į darbą banke, tad vizažistė Sandra Didžiokaitė pritaikė neiššaukiantį ir kasdienišką makiažą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis