KONKURSAS: blakstienų tušas kerinčiam tavo žvilgsniui

Nustok pavydėti toms, kurias gamta apdovanojo fantastiškomis blakstienomis, nes „Maybelline New York“ trims COSMO skaitytojoms padovanos blakstienų tušą „Volum’ Express The Rocket“ ir papildomą dovanėlę – akių pieštuką dar išraiškingesniam tavo žvilgsniui!

Tankios, ilgos ir be jokių gumulėlių - būtent tokios blakstienos, kokių visos trokštame. Kodėl būtent „The Rocket“? Nes jame sujungtos dvi svarbiausios gražių blakstienų paslaptys: unikalus šepetėlis ir aukštos technologijos tušas, sukurtas gelio pagrindu. 

„The Rocket“ tušo sudėtyje esantis gelis palaiko kreminę tekstūrą ir suteikia blakstienoms apimties, o visą kitą darbą atlieka patentuotas šepetėlis, kurio viduje esanti šerdelė prisispaudžia prie blakstienų ir kiekvienam plaukeliui paskirsto po didelę tušo dozę, taip suteikdama blakstienoms apimties. Lankstūs mikrošereliai padengia ir iššukuoja blakstienas nuo šaknų iki galiukų. Vos keli potėpiai ir tu jau turi tobulas blakstienas!

Manai, kad šis tušas skirtas kaip tik tau? Tuomet žemiau esančiuose komentaruose pabaik frazę MANO ŽVILGSNIS BUS... Pavyzdžiui: „Mano žvilgsnis bus kerintis“.

Tris laimingąsias paskelbsime jau vasario 07 dieną. Sek mūsų žinutes Facebook puslapyje ir nepamiršk prisijungti prie „Maybelline New York“!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis