Norėdama sulieknėti, 18 metų Maya prisisiuvo plastiką prie liežuvio

Pamišusi dėl grožio – tikriausiai būtent toks apibūdinimas labiausiai tiktų 18-metei Venesuelos gyventojai, kuri visais įmanomais būdais stengėsi laimėti grožio karalienės titulą. O būdai – tikrai neeiliniai.

Mayos nuotrauką gali pamatyti ČIA.

Tikriausiai esi girdėjusi, kad Venesuelos merginos turi daugiausiai grožio konkursų apdovanojimų visame pasaulyje, o pati Venesuela galėtų būti pervadinti į „gražuolių kalvę“. Neturi krūtinės? Bus! Reikia naujos nosies? Prašom. Tos, kurios dalyvauja misių konkursuose, natūralios retai kada būna. Tiesą sakant, praktiškai niekada. O konkurencija tarp merginų iš tiesų milžiniška, juk karūną pasimatuoti nori kiekviena, ypatingai, jeigu jau investavai į savo kūną ne vieną dešimtį tūkstančių.

Maya Nava norėjo to paties, kaip ir dauguma. Kad užkariautų grožio pasaulį, mergina plastikos chirurgų pagalba pasididino krūtis ir pasidailino nosytę. Tik to niekaip neužteko, nes neturint tobulos figūros apie konkuravimą nėra net kalbos. Ir Maya rado „išeitį“: prie liežuvio jai buvo prisiūtas plastikinis tinklelis, kuris trukdo valgyti kietą maistą. „Šio metodo dėka aš labai greitai sulieknėjau. Valgai tą patį, ką ir anksčiau, bet labai mažomis porcijomis, nes tinklelis trukdo valgyti“ - paaiškino Maya.

Tokį metodą prieš kelis metus sugalvojo plastikos chirurgas Nikolas Chugay‘us. Operacijos kaina – maždaug 2000 dolerių, tačiau tinklelį galima laikyti tik mėnesį laiko, mat vėliau plastikas gali įaugti į audinį. Tinklelis trukdo liežuviui judėti, todėl sunkiau ne tik valgyti, bet ir kalbėti. Abejojime, kad neaiškus veblenimas pridės Mayai taškų grožio konkursuose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis