Prieš ir po: Živilės šukuosenos pokyčiai su COSMO (galerija, video)

„Pastaruoju metu jaučiuosi išsekusi ir laiko skirti sau nebespėju, todėl nusprendžiau jums parašyti – galbūt man pasiseks ir galėsiu pakeisti savo išvaizdą, atsijauninti, nes atrodo, kad tampu senute...“,– tokį laišką COSMO redakcijai atsiuntusi studentė Živilė be didelių pastangų išsikovojo vietą grožio salono „My Studio“ plaukų stilistės Jolantos kėdėje.

„Esu linkusi eksperimentuoti, keisti plaukų spalvą ir įvairiai rengtis. Tačiau mano idėjos jau išseko. Be to, esu aplinkos inžinerijos fakulteto pirmininkė, taigi, nuolat tenka dalyvauti įvairiuose posėdžiuose, konferencijose, mokymuose taip pat juos organizuoti. Bendrauju su administracija ir įvairaus rango asmenimis“, – savo laiške taip pat rašė Vilniaus Gedimino Technikos universitete studijuojanti 21 metų mergina.

Atsižvelgdama į merginos užsiėmimus ir gyvenimo būdą, salono „My Studio“ plaukų stilistė Jolanta Vernadskienė parinko stilingą, bet tuo pačiu ir solidžiai atrodantį karė kirpimo variantą bei paryškino plaukų spalvą vario atspalvio dažais. Tiesa, Živilės šukuosenos pokyčiai vyko Valentino dieną, tad buvo pasirūpinta ir makiažu – vizažistė Rita Paukštė paryškino merginos veido bruožus švelnių, natūralių tonų kosmetikos priemonėmis.

Vilniuje šiuo metu gyvenanti studentė iš grožio salono išėjo su nė kiek nesijaudindama dėl nukirptų ilgų kasų: „Juk ataugs!“, – šypsodamasi ir besidžiaugdama šukuosenos pokyčiais sakė Živilė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis